Ray-Ban Junior Güneş Gözlükleri

Güneşin zararlı ışınlarına karşı %100 koruma sağlayabilen Ray-Ban Junior güneş gözlükleri çocuklarınızın sağlığı için tercih edebileceğiniz en ideal güneş gözlükleri arasındadır. Çocuk kıyafetleri ve çocuk stillerine uyumlu olabilecek modellerin bulunduğu Ray-Ban Junior serisi güneş gözlükleri, çocukların günün her anında kullanmaktan keyif alabileceği modeller olarak ön plana çıkıyor. Her biri farklı tarza hitap edebilecek güneş gözlüğü modellerini sizler de çocuklarınız için Atasun Optik güvencesi ile tercih edebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

650 TL

488 TL

Ray-Ban Junior Güneş Gözlükleri

Bausch & Lomb tarafından 1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine kurulan Ray-Ban, zaman içerisinde gündelik kullanıma uygun olan güneş gözlüğü modelleri üretmeye de başlamış bir markadır. Atasun Optik’in kendi çatısı altında topladığı dünyaca ünlü markalar arasında bulunan Ray-Ban aynı zamanda çocuklar için özel olarak tasarladığı güneş gözlüğü modelleri ile de dikkat çekiyor.

Ray-Ban Junior serisi güneş gözlüğü modelleriyle yalnızca kadınlar ve erkekler için tasarladığı güneş gözlükleriyle değil, aynı zamanda çocuklar için tasarladığı güneş gözlüğü modelleriyle de ilgi odağı olmayı başaran Ray-Ban, çocukların her mevsim severek kullanabileceği ilgi çekici tasarımlarını Atasun Optik aracılığıyla sizlere sunmaktadır.

Çocukların dünyasına uyum sağlayabilecek en özgün tasarımların yer aldığı Ray-Ban Junior serisi güneş gözlükleri arasında rengarenk tasarımlar bulunuyor. Farklı renk seçenekleri ve cam özellikleri ile çocukların beğenisine sunulan Ray-Ban Junior güneş gözlükleri aynı zamanda çocukların göz sağlığı da göz önünde bulundurularak tasarlanmaktadır.