Atasun Optik - Retro Vintage Güneş Gözlük Koleksiyonu

Geçmiş dönem modasını günümüze en güzel taşıyan retro - vintage akımı bu sezon sadece kıyafetlerinizde değil aksesuarlarınızda da kendini Atasun Optik ile gösteriyor. Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarını en uygun fiyatlarla sizlere sunmayı amaçlayan Atasun Optik yeni sezon retro - vintage güneş gözlük koleksiyonunu sizlerle buluşturdu. Devam

 

 

2.100 TL

1.575 TL


2.200 TL

1.650 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

650 TL

488 TL


% 25
İndirim

1.050 TL

788 TL

Atasun Optik - Retro Vintage Güneş Gözlük Koleksiyonu

Rayban, Seen, Seen Fashion, Inesta, Osse, Solaris Fashion, Micheal Kors, Jimmy Choo, Fendi, Tom Ford ve Chloe gibi dünyaca ünlü markaları sizler için bir araya getiren Atasun Optik, Retro - Vintage koleksiyonunda her zevke uygun kadın ve erkek güneş gözlük modellerini sizlere sunuyor.

Kaliteli, kullanışlı ve şık duruşuyla göz kamaştıran Atasun Optik güneş gözlük modelleri her stile uygun retro - vintage koleksiyonu ile sizleri tanıştırıyor. Her yaşa uyum sağlayan modelleri ile Atasun Optik, retro - vintage stilinize uygun kullandığınız tüm aksesuarları ise ikinci plana atacak. Retro ya da Vintage tarzınıza en uygun güneş gözlük modellerini sizler için bir araya getiren Atasun Optik, bu sezonda da tarzınıza en vurucu stil önerilerini sizlerle paylaşıyor. Siz de koleksiyonda bulunan şık, minimalist, bohem, elagant ve spor gibi farklı tarz güneş gözlük modellerinden birini seçerek siz de bu sezon farkınızı Atasun Optik Retro - Vintage koleksiyonu ile tamamlamaya başlayın.

Yılın aksesuar trendlerinde ön plana çıkan retro - vintage akımı bu sezon birbirinden eğlenceli Atasun Optik güneş gözlükleriniz de ortaya çıkıyor. Her mevsim kullanıma uygun olan, dünyaca ünlü marka güneş gözlükleri bu koleksiyonda sade, minimalist ve modern tarzlarıyla da sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Sade tasarımları şıklık ile buluşturan ve her yüz tipine uygun formları ile size özel bir fashion yaratmanıza olanak sağlayan Atasun Optik Retro - Vintage koleksiyonu hem siz hem de gözleriniz için şık bir konfora sahip olmanızı mümkün hale getirecek.

Geçmişi günümüz ile buluşturan Atasun Optik Retro ve Vintage koleksiyonu; her yüz tipine uygun formları ile size özel bir stil akımı yaratmanıza da olanak sağlıyor. Retro ve Vintage stile uyum sağlama başarısı gösteren Atasun Optik koleksiyonda yer alan güneş gözlükleri, çoğunlukla sade ve minimalist ruha hitap etmeye çalışsa da; elegant ve maskülen tarzı benimseyenler için de vazgeçilmez hale gelecek. Atasun Optik retro - vintage koleksiyonunda yer alan güneş gözlükleri ile dilediğiniz zaman ve mekanda tarzınızı en uyumlu aksesuarlarla canlandıracak, siz de ruhunuzun yansımasını koleksiyondan seçtiğiniz güneş gözlükleriniz ile tamamlayacaksınız.