Revo Güneş Gözlükleri

Revo güneş gözlüklerinin kendine has stiliyle oluşan renkli dünyasının kapısını aralayın. Her tür tarza uyum sağlayan biçim ve şekilleriyle sizlerle buluşan bu güneş gözlükleri herkesi kıskandıracak. Revo güneş gözlüklerinizle; piknikte, sahilde ya da havuz başı partilerinde günlük ve şık terimlerini harmanlayacak; çıkan ahengin güzelliğine ise inanamayacaksınız. Yaz kış her mevsime uygun kullanabilen Revo güneş gözlükleri ile yaratıcı gücünüzü yansıtırken özel üretim camları sayesinde gözlerinizi güneşe karşı yüksek dirençle koruyacaksınız. Devamı

 

 

% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL

Revo Güneş Gözlükleri

Camlarında tek renk kullanım tercih eden Revo güneş gözlükleri erkek stiline yeni bir boyut kazandırıyor. Gözlükleriniz ile size ayrı bir hava katmayı amaçlayan Revo; bütün gözlerin sizin üstünüzde olmasını amaçlıyor. Siz de kıyafetlerinizde kullanacağınız baharat tonlarından parça ve desenleri Revo güneş gözlükleri ile bütünleştirerek bohem tarzınıza ayrı bir hava katabilirsiniz. Hatta size özel ve sıra dışı malzemelerden oluşan kıyafetlerinizle; fazlasıyla yaratıcı duran güneş gözlüklerinizi kombinleyerek gündelik tarzınızda avangart stile hafif bir gönderme bile yapabilirsiniz. Kendini özel hisseden erkeklerin ilk tercihi Revo güneş gözlükleri ile sadeliğe yeni anlamlar yükleyeceksiniz.

Her mevsime uygun modelleri ve birbirinden ünlü çeşit çeşit markaları ile Atasun Optik gözlükleri size özel indirimler ve 9 aya varan taksit seçenekleri ile sizlere sunuldu. Birbirinden şık tasarımlarıyla güneş gözlüklerini; ister Atasun Optik noktalarından isterseniz de online platformdan 360 derecelik açılarla çekilen görsellerle dilediğiniz kadar inceleyebilirsiniz. Ayrıca kafanıza takılan her tür soru ve problem için her gün saat 10:00 ile 22:00 saatleri arasında Atasun Optik web sitesinin canlı destek hattından yardım alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler, yanında ücretsiz olarak gönderdiğimiz orjinal kutu, temizleme spreyi ve temizlik bezi ile en geç 3 iş günü içinde kargoya verilecektir. Bütün gözlüklerinde 2 yıllık üretici garantisi sunan Atasun Optik, online siparişlerinizde size özel 14 gün içinde iade; 30 gün içinde değişim imkanı sağlar. Ayrıca isterseniz tüm Atasun Optik noktalarından gözlüklerinizin ücretsiz bakım ve hizmetini de sağlayabilirsiniz.