Saint Laurent Güneş Gözlükleri

Işıltılı ve asil bir duruş elde edebileceğiniz Saint Laurent güneş gözlüğü modelleri bu duruşunu aynı zamanda klasikleşmiş tasarım dokunuşları ile birleştirerek de sizlere birbirinden özgün tasarımlara sahip güneş gözlüğü modelleri sunmaktadır. Atasun Optik’in ayrıcalıklı dünyasından yararlanarak sahip olabileceğiniz Saint Laurent güneş gözlükleri ile stilinize farklı bir renk katmaya hazır olun. Devamı

 

 

1.900 TL

1.425 TL

Saint Laurent Güneş Gözlükleri

Ünlü Fransız moda markası olan Saint Laurent 1960’lı ve 1970’li yıllarda en başarılı moda tasarımcıları arasında bulunan Yves Henri Donat Mathieu Saint Laurent tarafından kurulmuştur. Atasun Optik’in en beğenilen güneş gözlüğü üreticileri arasında bulunan Saint Laurent güneş gözlükleri modern klasik tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Dünyaca ünlü markaların güneş gözlüğü modellerini tek bir çatı altında sizler için bir araya getiren Atasun Optik güvencesi ile sizler de Saint Laurent güneş gözlüğü modellerine avantajlı fırsatlar eşliğinde sahip olabilirsiniz. Girdiğiniz her ortamda stilinizi konuşturabileceğiniz ve göz kamaştırıcı stiliniz ile dikkat çekebileceğiniz Saint Laurent güneş gözlüğü modelleri aynı zamanda göz sağlığınızı da güven altına alır.

Atasun Optik avantajlarından yararlanarak hayata farklı bir çerçeveden bakmaya başlayabileceğiniz Saint Laurent güneş gözlükleri günün her anında kullanabileceğiniz esnek ve şık tasarımlara sahiptir. Rahat ve şık bir kullanım imkanı sunan Saint Laurent güneş gözlüğü modellerini özel günlerinizde giymeyi düşündüğünüz kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız ile birlikte kombinleyebileceğiniz gibi dilerseniz gündelik olarak giymeyi düşündüğünüz kıyafetleriniz ile birlikte de kombinleyebilirsiniz.