Seen Kids Güneş Gözlükleri

Küçük büyük demeden herkesin en sevdiği aksesuarlar arasında yer alan güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizlerle buluşuyor. Kaliteli güneş gözlüklerini uygun fiyatlarla sunan Atasun Optik online platformunda 10:00 ile 22:00 arasında sunulan canlı destek hizmeti sayesinde bütün merak ettiklerinizi öğrenebilir, dilediğiniz modeli 360 derecelik açılarla inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 
Seen Kids Güneş Gözlükleri

Minikler sokakta güneşin altında oynarken ya da plajda denize girerken güneşin zararlı ışınlarından daha az etkilensin diye tasarlanmış olan Seen Kids güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıkları ile sizlere sunuluyor. En ünlü markaların kalitesi ile tasarlanmış olan Seen Kids güneş gözlükleri miniklerin hayal dünyasından ilham alarak onları rengarenk bir ürün yelpazesi ile karşılıyor.

Çekik, damla, köşeli, oval gibi formlarla inceleyeceğiniz Seen Kids çocuk güneş gözlüğü modelleri arasından çocuğunuzun yüz şeklinde en uygun olanını seçebilirsiniz. Sarı, gri, kırmızı, mavi, pembe, mor gibi birçok farklı renk tonuna sahip olan Seen Kids güneş gözlükleri uygun fiyatları ile sizin de yüzünüzü gülümsetiyor. Tek renk, degrade ve ayna cam özellikleri bulunan Seen Kids güneş gözlükleri miniklerin gözlerini UV ışınlarına karşı %100 koruyor.

Çocukları ufak yaştan tarz sahibi yapan Seen Kids güneş gözlükleri, 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi, silme bezi ve orijinal kutusu ile en geç 3 iş gün içinde kargoya teslim edilir.. Siparişiniz size ulaştıktan sonra 14 gün içinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz, 30 gün içinde ise değiştirebileceğiniz Seen Kids güneş gözlüklerine dilediğiniz zaman ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksite varan özel avantajlarla Seen Kids çocuk güneş gözlüğüne sahip olmak için beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir, alışverişinize güven içinde devam edebilirsiniz.