Solaris Fashion Güneş Gözlükleri

Birbirinden farklı birçok güneş gözlüğü modelini tek bir çatı altına toplayan Atasun Optik, kaliteyi uygun fiyatlarla harmanlıyor. Kadınlar, erkekler ve çocuklar için tasarlanmış olan güneş gözlüğü modelleri arasından tarzınıza en uygun olanını seçebilirsiniz. Bütün güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’in online platformundan 360 derecelik açılarla detaylı olarak inceleyebilir, 10:00 ile 22:00 arasında sunulan canlı destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Devamı

 

 
Solaris Fashion Güneş Gözlükleri

Kim demiş kaliteli bir gözlük için dünyaları harcamak gerekir diye? Solaris Fashion güneş gözlükleri, son moda güneş gözlükleri ile en iyi markaların kalitesini gözlerinize taşıyor. Solaris Fashion güneş gözlükleri ile çağa ayak uydurabilir, bütün bakışları üzerinize çevirebilir ve güneşin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Dört mevsim keyifle takacağınız Solaris Fashion güneş gözlüğü çeşitliliği karşısında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Yüz hattınıza göre seçimde bulunacağınız Solaris Fashion güneş gözlüğü modelleri, pilot, oval, köşeli, yuvarlak gibi formlarla sunuluyor. Pembe, gri, kahverengi, altın, krem, yeşil, kırmızı, gümüş, siyah gibi geniş bir renk skalasına sahip olan Soalris Fashion güneş gözlükleri tek renk, degrade ve ayna cam özelliğine sahip. Havanızı değiştirecek olan Solaris Fashion güneş gözlükleri, gözleriniz için UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlıyor.

Siparişinizi verdikten sonra en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilen Solaris Fashion güneş gözlükleri, temizleme spreyi, silme bezi, orijinal kutusu ve 2 yıllık üretici garantisi ile sunuluyor. Teslim aldıktan sonra 30 gün içinde Atasun Optik noktalarından değiştirebileceğiniz, 14 gün içinde iade edebileceğiniz Solaris Fashion güneş gözlüğü modellerine dilediğinizde ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla Solaris Fashion güneş gözlükleri sizin olabilir!