Solaris Kids Güneş Gözlükleri

Atasun Optik güvencesi ile sizlere sunulan Solaris Kids serisi güneş gözlükleri erkek ve kız çocukların renkli dünyalarına ve ilgi alanlarına hitap edebilecek şekilde tasarlanmaktadır. Ekonomik fiyat seçeneklerine sahip olan Solaris Kids güneş gözlüğü modelleri miniklerin dünyasına renk katmaya hazırlanıyor. Atasun Optik’in online alışveriş mağazasından sahip olabileceğiniz gözlüklere dilerseniz Atasun Optik mağazalarından da sahip olabilirsiniz.? Devamı>

 
Solaris Kids Erkek Güneş Gözlükleri

Çocukların gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyabilecek şekilde dizayn edilen Solaris Kids güneş gözlükleri %100 UV korumasına sahiptir. Her çocuğun stiline ve zevkine uyum sağlayabilecek olan Solaris Kids güneş gözlükleri tamamen çocukların stili ve sağlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

Çocukların stiline büyük bir hava ve renk katabilecek olan Solaris Kids güneş gözlükleri arasında farklı renk seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda çocukların yüz yapısına göre de farklı tasarımlar Solaris Kids serisi güneş gözlükleri arasında yer almaktadır. Birbirinden özgün tasarımlara sahip olan Solaris Kids güneş gözlükleri ile çocuklarınızın özgün stillerini yaratabilmesini sağlayabilirsiniz.

Günün her anında çocuklarınızın rahat ve şık bir şekilde kullanabileceği Solaris Kids güneş gözlükleri dünyanın en ünlü markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik tarafından sizlere sunuluyor. Tek renkli ve aynalı cam seçenekleri ile güneş gözlüklerini tasarlayan Solaris, Kids serisi ürünlerinde çocuğunuzun şık bir prens ya da prenses olabilmesi için en özgün tasarım tekniklerini kullanmaktadır.