Solaris Kids Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için artık mağaza mağaza gezmenize gerek yok. Birçok ünlü markayı aynı çatı altına toplayan Atasun Optik, kadınlar, erkekler ve çocuklar için sunduğu güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çekiyor. Büyükler kadar miniklerin de güneş gözlüğü takması gerektiğini bilen Atasun Optik, kaliteli ve uygun fiyatlı çocuk güneş gözlüklerini sizlerle buluşturuyor. Devamı

 

 

 
Solaris Kids Erkek Güneş Gözlükleri

Hem şık, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı çocuk gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Solaris Kids güneş gözlüleri miniklerin dünyasına renk katıyor. Atasun Optik’in online platformundan Solaris Kids güneş gözlükleri modellerinin hepsini 360 derecelik açılarla inceleyerek çocuğunuz için en doğru modelin hangisi olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Miniklerin gözlerini güneşin zararlı ışınlarından koruyan Solaris Kids güneş gözlükleri hakkında detaylı bilgilere 10:00 ile 22:00 arasında verilen canlı destek hizmeti sayesinde ulaşabilirsinz.

Bütün çocukların severek kullanacağınız Solaris Kids güneş gözlükleri, kırmızı, pembe, siyah, gri, mavi, yeşil, mor, gibi farklı renk seçeneklerine sahip. Miniklerin yüz şekline göre oval, köşeli, damla formlarında seçebileceğiniz Solaris Kids güneş gözlükleri ile çocuğunuz şık bir prens ya da prenses olabilir. Miniklere görsel açıdan zenginlik katmanın yanı sıra, gözlerini UV ışınlarına karşı %100 koruyan Solaris Kids güneş gözlükleri tek renk ve ayna cam özelliği ile sunuluyor.

Sipariş verdikten en geç 3 iş günü sonra kargoya verilen Solaris Kids güneş gözlükleri, 2 yıllık üretici garanti, temizleme bezi, silme spreyi ve orijinal kutusu ile sunuluyor. Teslim aldıktan sonra 14 gün içinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz, 30 gün içinde değiştirebileceğiniz Solaris Kids güneş gözlüğü modellerini dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarına götürerek ücretsiz bakımı ve temizlik yaptırabilirsiniz. Miniklerin hayal dünyalarına yumuşak dokunuşlarda bulunan Solaris Kids çocuk güneş gözlükleri peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sizin olsun istiyorsanız, beğendiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz.