Yeşil Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Baharın gelişini ve zerafeti simgeleyen yaprak yeşili, hem kadın hem de erkek güneş gözlüklerinde bu sezonun moda renklerinden. Yaprak yeşili güneş gözlükleriyle bulunduğunuz her yerde dikkat çekebilir; moda ve doğa sevginizi gösterebilirsiniz. Devamı>

 

 

% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

830 TL

623 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

790 TL

593 TL


% 25
İndirim

950 TL

713 TL


% 25
İndirim

920 TL

690 TL

Yeşil Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Doğa uyanıyor, hava yavaş yavaş ısınıyor. Ağaçlar yeniden yeşermeye başlıyor. Hissettiğimiz tüm olumlu ve iyileştirici duyguların psikolojideki karşılığı ise yaprak yeşili... Ruh halimizin sevdiği renklerden biri olan yaprak yeşilini moda dünyası da el üstünde tutuyor. Pantone Renk Enstitüsü’nün bu yılın trend olarak gösterdiği renk, doğayı düşündürürken umut, zerafet ve inceliği de çağrıştırıyor.

Yaprak yeşili, 2018 ilkbahar/yaz sezonunda gerek kıyafet gerekse aksesuarlarda öne çıkıyor. Siyahlarla kombinlendiğinde daha ciddi; sarı, turuncu ve kırmızılarla kullanıldığında ise daha neşeli bir hâl alıp, iç açıcı oluyor. Kadın-erkek, genç-yaşlı herkesin vazgeçilmez aksesuarı olan güneş gözlüklerinde de yaprak yeşilinin her tonu kullanılıyor.

Kadınlar daha çekici olacak!

2018 kadın güneş gözlükleri modasında oval, Wayfarer ve çift köprülü olmak üzere pek çok güneş gözlüğü çerçevesi öne çıkıyor. Camlar ya da çerçeveler illaki yaprak yeşili ve tonlarında... Tabii camlarda yeşil tonu göremeseniz bile çerçevesinde mutlaka kamuflaj desenleri olduğunu fark edeceksiniz.

Degrade cam sevenler için yeşilden maviye doğru geçişlere sahip modellerin çok popüler olacağını da hatırlatalım. Ayrıca yaprak yeşili çerçeveli güneş gözlükleri morlar, pembeler ve nehir mavilerle daha da göz alıcı ve dikkat çekici bir hâl alıyor.

Yaprak yeşili camlar, ilkbahar/yaz sezonunda siyah renk çerçevelerle etkileyici görünmek isteyen kadınların baş tacı olacak gibi görünüyor.

Erkek güneş gözlüklerinde güçlü duruşun simgesi

2018 erkek güneş gözlüklerinde de yaprak yeşilleri güçlü bir duruşu simgeliyor. Özellikle açık kahverengi Aviator model güneş gözlüklerinde yaprak yeşili ve tonlarındaki degrade camlar oldukça popüler olacak.
Yaprak yeşili erkek güneş gözlüklerinde de oval, yuvarlak, Wayfarer ve Aviator modellerde öne çıkıyor. Yüz şekline göre farklılık gösteren modellerde her bütçeye hitap eden farklı ve kullanışlı seçenekler bulabilirsiniz.

Moda dünyası da çok sevdi!

Bu sezon modacılar da bahara ve asalete duydukları özlemi, yaprak yeşiliyle giderdi. Rengin bu sezon Pantone Renk Enstitüsü’nün belirlediği diğer renklerle de uyum sağlayınca, modacıların gözünden kaçmadı.

Karl Lagerfeld yaprak yeşili pantolonları, boz kahverengi gömleklerle bütünleştirdi. Barbara Bui, deri kıyafetler, pantolonlar, blazerlar’da yaprak yeşilini kullandı. Özellikle içine siyah dantel bir üstle kombinlediği deri yaprak yeşili tek parça gömlek elbiseyi, yine aynı renk diz üstü çizmeyle kullanınca moda severlerden tam not aldı.

Gucci, yaprak yeşili püsküllü paltosunda yer yer kullandığı turuncularla ve sarı-kırmızı elbiseyle rengin nasıl canlandırıcı olacağını kanıtladı. Roland Mouret ise yaprak yeşili elbisenin kollarında kullandığı siyah dantellerle rengin göz kamaştırıcı olabileceğinin altını çizdi.

Birçok ünlü zincir marka da yaprak yeşilini es geçemedi. Siz siz olun yaprak yeşilini görmezden gelmeyin ve bu sezon dikkat çekmek istiyorsanız, yaprak yeşili bir güneş gözlüğü edinin!