500 - 750 TL Arası Güneş Gözlükleri

Dünyaca ünlü Boss Orange, Burberry, Calvin Klein, Carrera, Dolce Gabbana, Emporio Armani, Guess, Hugo Boss, Italia Independent, Independent, Kate Spade, Lacoste, Marc Jacobs, Michael Kors, Miu Miu, Persol, Police, Prada, Prada Sport, Ralph, Rayban, Tag Heuer, ve Tommy Hilfiger markalarının baş döndürücü tasarımlarını incelemek için Atasun Optik'in koleksiyonun 500 – 750 TL arası fiyata sahip ürünlerine göz atabilirsiniz. Devamı

 

 

% 50
İndirim

1.200 TL

600 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL

500 - 750 TL Arası Güneş Gözlükleri

En çok dikkat çeken aksesuarlarınızdan birisi olan güneş gözlükleriniz sayesinde modayı hem yakından takip ettiğiniz hem de modayı yönlendirdiğinize dair güçlü ve sessiz bir beyanda bulunabilirsiniz. Güneş gözlüklerinizin size sağladığı tek fayda bu değil elbette. Modern teknolojideki son ilerlemeler sayesinde gözleriniz artık daha önce hiç olmadığı kadar iyi korunmaktadır. Güneş gözlüğünün sadece birer karanlık camdan ibaret olduğu günler, geçmişin fotoğraflarında kaldılar. Bugünlerde gözünüzün kamaşmasını azaltan ve gözlerinizi zararlı UV ışınlarına karşı koruyan özel özel filtre seçeneklerine sahip, dünyaca ünlü markalar tarafından özenle üretilmiş güneş gözlüklerini Atasun Optik'in geniş koleksiyonu içerisinde bulabilirsiniz.

Seçeceğiniz güneş gözlüğündeki filtrelerin size sağlayacağı yarar da gözlerinizi zararlı UV ışınlarından korumak ile sınırlı değildir. Aynı zamanda gözlüğünüz sayesinde etrafı çok daha net ve belirgin görebilirsiniz. Klasik tarzlardan sportif tarzlara, zarif ve dayanıklı gözlüklerden son moda tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpaze içinde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Amacınız hem sizin hem de sevdiklerinizin gözlerini korurken tarzınızdan ödün vermemek ise Atasun Optik ile tanışmaya başlayın.