Cat Eye Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Sezonun vazgeçilmez aksesuarlarını oluşturan güneş gözlükleri, Atasun Optik’te hem stilinize hem de yüz şeklinize uyumlu modelleriyle göz alıcı duruşunu sergilemeye devam ediyor. Dünyaca ünlü güneş gözlük markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik, en trend modelleri ile sezonun en dikkat çekici güneş gözlük modeli olan çekik formdaki güneş gözlüklerini Atasun Optik çekik form güneş gözlük koleksiyonunda bir araya getirdi. Devamı

 

 

% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 50
İndirim

700 TL

350 TL


% 25
İndirim

1.050 TL

788 TL


% 25
İndirim

860 TL

645 TL

Çekik Form Güneş Gözlük Koleksiyonu

Inesta, Seen Fashion, Seen, Osse, Burberry, Solaris Fashion, Solaris Polarized, Ralph ve Prada gibi dünyaca ünlü markaların çekik form güneş gözlükleri sezona en uygun tarzıyla çekik form güneş gözlük modelleri Atasun Optik’te sizlerle buluşuyor. Her yüz tipine uyum sağlamanın yanı sıra yüz tipinizi daha zarif ve karakteristik gösteren çekik form güneş gözlükleri; tarzınızı en doğru şekilde yansıtmanıza da yardımcı olacak. Buna karşın özellikle oval ve köşeli yüz şekillerinde daha çekici bir duruş sergileyen bu formdaki güneş gözlük modelleri ile siz de yaz aylarında tüm gözleri üstünüze çekmeye hazırlanın.

Bu yaz siz de tarzınızı yüz tipinize en uygun formda olan Atasun Optik çekik güneş gözlük modelleri ile yansıtın. Yüzlerce model ve markasıyla sizlerin en doğru güneş gözlük modelleri ile tanışmanızı sağlayan Atasun Optik; kadın, erkek ve çocuklar için farklı tarz ve modellerde oluşturulan çekik form güneş gözlükleri ile tanışmak için acele etmeye başlayın.