Üyelik

“Hesabım” sayfasından siparişlerinizi ve iade işlemlerinizi takip edebilir, üyelik bilgisi güncelleme, şifre ve adres değişikliği gibi hesap ayarlarınızı kolayca yapabilir, kazandığınız hediye kuponlarını görüntüleyebilir ve favori ürünlerininizi gözden geçirebilirsiniz.

Atasun Optik online alışveriş sitesine ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üye olmak için sitemizde sağ üst köşede bulunan Üye Girişi / Yeni Üyelik alanına tıkladıktan sonra karşınıza çıkan sayfada Yeni Üyelik altındaki bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz Facebook hesabınız ile bir tıkla üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Hesabım > Üyelik Bilgilerim sayfasına girip “Bilgileri Güncelle” bağlantısına tıkladıktan sonra ilgili değişiklikleri yapıp “Kaydet” butonuna tıklayarak üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

“Üye Girişi / Yeni Üyelik“ sayfasındaki “Şifremi Unuttum“ linkine tıkladıktan sonra açılan sayfada e-posta adresiniz ve güvenlik kodunu girip Gönder butonuna tıkladıktan sonra şifreniz e-mail adresinize gönderilecektir.

Yeni Üyelik alanından üyelik kaydı oluşturduktan sonra kayıt sırasında doldurduğunuz cep telefonu numaranıza sms ile doğrulama kodu iletilecektir. 
İletilen doğrulama kodu yeni üyelik ekranında onay kodu alanına girilip onaylanmalıdır. Sepete ürün eklediğinizde yeni üyelik indirimi otomatik olarak sepetinize yansıyacaktır.
Videolu anlatım için tıklayınız