Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Yüz Şeklinize Göre Güneş Gözlüğü Seçme Asistanı
Kadın

Yüz Şekline Uygun Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü seçmeye karar verdiğinizde yüzlerce modelle karşılaşıyor ve aralarından hangi modeli seçeceğinize bir türlü karar veremiyorsanız; yüz şekliniz bu aşamada önemli bir kriter olabilir. Bunun da yolu, yüz şeklinizi doğru belirlemekten geçiyor. Doğru yüz şekline karar verip, doğru güneş gözlüğünü takarak istediğiniz havayı yaratabilirsiniz. Daha canlı ve daha bakımlı görünmek, bulunduğunuz ortamda yüzünüzü daha canlı göstermek sizin elinizde.

Yüz şeklinizi seçmek için tıklayınız!

Erkek

Yüz Şekline Uygun Erkek Güneş Gözlükleri

Erkekler söz konusu olduğunda güneş gözlüğü pek de yabana atılabilir bir aksesuar değil. Peki, bu yabana atılmayan aksesuarın seçiminde nelere dikkat etmek gerekiyor? Öncelikle güneş gözlüğünün kaliteli bir markadan alınması, camlarının güneş ışınlarını geçirmemesi ve sağlamlığı büyük önem taşıyor. Ardından yüze şekli devreye giriyor ki, bu durum güneş gözlüğü seçiminin olmazsa olmazı olarak karşımıza çıkıyor.

Yüz şeklinizi seçmek için tıklayınız!

Yüz Şeklinize Göre Kadın Güneş Gözlükleri
Yüz Şeklinize Göre Erkek Güneş Gözlükleri