loading
X
30 TL İndirim

Sevgili

İlk alışverişinize özel 30TL indirim hediyemizi kullanabilirsiniz.

7
5
24
30 TL İndirim
30 TL İndirim
X 30 TL İndirim Kazanın
Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

 • KALP YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
  Dar çene ve geniş alın karakteristiğinde kalp şekli yüze sahip kişiler çekik ve köşeli güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirler. Amaç göz seviyesinin altındaki hattı geniş göstermektir. Çenenin darlığını dengelemek için üst kısımlarda ve şakaklarda süslemeler bulunan çerçeveler tercih edebilirsiniz.
 • KARE YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
  Köşeli bir yüz yapısına sahip kişiler yuvarlak, çekik ve oval modelleri tercih edebilirler. Dikdörtgen yüz şekline sahipseniz ince saplı, kare forma sahipseniz daha kalın saplı modeller seçebilirsiniz. Keskin hatları dengelemek için yumuşak hatlı çerçeveler uygun bir tercih olacaktır.
 • OVAL YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
  Yüz yapısı orantılı, ince çene ve belirgin elmacık kemiklerine sahip oval yüzlü kişiler için geniş çerçeveli modeller dışındaki modeller uygundur. Oval yüzlüyseniz gözlük seçiminde fazla bir kısıtlamayla karşı karşıya kalmazsınız. Kelebek, yuvarlak, çekik, köşeli, oval ve damla modellerini tercih edebilirsiniz.
 • ÜÇGEN YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
  Çene hattı dar ve alnın geniş olduğu üçgen yüz şekline sahip kişiler pilot, çekik ve köşeli gözlük modellerini tercih edebilirler. Amaç dar olan çeneyi dengelemek olduğundan üst kısmında detaylar/süslemeler bulunan veya alt çerçevesi olmayan bir modeli tercih edebilirsiniz.
 • YUVARLAK YÜZ ŞEKLİNE UYGUN GÜNEŞ GÖZLÜKLERİ
  En ve boy orantısına sahip yuvarlak yüzlü kişiler için oval, çekik, pilot ve köşeli güneş gözlüğü modellerini tercih edebilirler. Bu gözlük formlarının seçilmesindeki amaç yüzü daha ince ve uzun göstermektir.