I-Block Koruyucu Gözlükler

Ekranlardaki mavi ışığı filtreleyen I-Block koruyucu gözlükleri, yorgunluğu azaltmaya ve mavi ışığa bağlı konsantrasyon kaybını engellemeye yardımcı olur. Dünya markalarının güneş gözlüklerini sizler için bir araya getiren Atasun Optik, sizi bir yandan son trendlere uygun aksesuarlarla buluştururken, diğer yandan yepyeni bir teknolojiyi sizlere sunuyor.  I-Block olarak adlandırılan mavi ışık filtreli camları olan yeni nesil koruyucu gözlükler özellikle bilgisayar, akıllı telefon, LED/LCD ekran, tablet gibi modern dijital cihazlarla uzun zaman geçiren kullanıcılar için özel olarak geliştirilerek yepyeni bir tasarımda  Atasun Optik farkı ile sizlere ulaştı. I-Block, mavi filtreli camları olan bir koruyucu gözlük olup tıbbi cihaz değildir ve kişisel koruyucu ekipman olarak sınıflandırılmaktadır.  Devamı

 

SIRALA :

 
I-Block Koruyucu Gözlükleri

Uzun süre dijital cihazlara bakarken konfor ve kontrastı artırma amacıyla son teknoloji özelliklerle tasarlanan bu I-Block koruyucu gözlükler, mavi ışık filtreleme teknolojisi ile sizlere, mavi ışıktan kaynaklı yorgunluğu azaltıcı bir etki kazandırmayı hedefliyor. Özellikle dijital cihazlardan yansıyan ve gözle görülebilir tüm ışık spektrumu içerisinde en yüksek enerjiye sahip olarak bilinen mavi ışığın, gözün yorgunluğunu arttırarak gün içerisinde konsantrasyon kaybına neden olmasını, filtreleme özelliğiyle engellemeyi hedefleyen Eye SYU koruyucu gözlükler; Atasun Optik farkı ile doğal görünümünü kaybetmeden zarif bir şekilde işlendi.

Her yüz tipine uygun olarak geliştirilen I-Block koruyucu gözlükleri ile mavi ışık kaynaklı göz yorgunluğu ve buna bağlı konsantrasyon kaybı gibi sorunlarınız artık azalacak. I-Block özellikle iş hayatında sürekli olarak bilgisayar, telefon, tablet gibi dijital cihazlarla uzun süre zaman geçirmek zorunda kalanlar için konfor ve kontrast arttırıcı özelliklerle harmanlanan I-Block koruyucu gözlükleri gün içinde daha yüksek performans sağlamanıza da destek olmayı hedefliyor.

LED/LCD ekranlardan gelen yüksek mavi ışık alımını düşürerek göz yorgunluğunu azaltan I-Block koruyucu gözlükleri sadece işte ya da bilgisayar kullanırken değil gün içinde de rahatlıkla kullanabileceğiniz bir tasarıma sahiptir. Atasun Optik farkı ile teknolojik yeterliliği zarif bir işçilikle tamamlanan I-Block koruyucu gözlükleri size özel yeni bir trend yakalamanıza da yardımcı olacak.

Sadece çalışanlar için değil küçük büyük her yaş grubu için kullanıma uygun olan I-Block koruyucu gözlükleri yeni nesil çocukların rahatlığını düşünen ebeveynlerin de tercihi olmaya aday. Mavi ışık filtreleme teknolojisi ile I-Block koruyucu gözlükleri; günümüzde bilgisayar, tablet ve telefonlarda uzun zaman geçiren çocukların da I-Block mavi ışık kaynaklı göz yorgunluğuna iyi gelecek. Siz de Atasun Optik resmi internet sitesinden de rahatlıkla inceleyerek, satın alabileceğiniz Atasun Optik yeni nesil teknolojik I-Block koruyucu gözlükleri ile tanışmak için acele edin.