Calvin Klein Güneş Gözlükleri

Yılın trendleri bilindiği üzere yalnızca kıyafetleri değil kullanılan aksesuarları da belirliyor. Her mevsim kullanıma uygun aksesuarlardan güneş gözlükleri ise; güneş gözlüğünde bir numaralı marka haline gelen Calvin Klein ile bir adım öne çıkıyor. Calvin Klein güneş gözlükleri sade, minimalist ve modern tarzıyla sizlere geniş bir ürün yelpazesi sunmakta. Devamı

 

% 25
İndirim

800 TL

600 TL


% 25
İndirim

750 TL

563 TL

Calvin Klein Güneş Gözlükleri

Sadeliği şıklık ile buluşturan Calvin Klein; her yüz tipine uygun formları ile size özel bir fashion yaratmanıza olanak sağlıyor. Her tür tarza ve stile uyum sağlama başarısı gösteren Calvin Klein, çoğunlukla sade ve minimalist ruha hitap etmeye çalışsa da; elegant ve maskülen tarzı benimseyenler için de vazgeçilmez hale geliyor. Yürüyüşe çıkarken, buluşmaya giderken ya da sadece kumsalda kitabınızı okurken bile ruhunuzun yansıması Calvin Klein sayesinde güneş gözlüklerinizde yansıyacak.

Koleksiyonunda tam tur çerçeveyi benimseyen Calvin Klein, cam seçiminde, belirgin rengin şeffaf tonlarına geçişini sağlayan degrade cam kullanarak günümüz moda akımına da gönderme yapıyor. Calvin Klein; bu sene çoğunlukla yuvarlak, kelebek ve köşeli formda güneş gözlüklerini; klasik çizgisini bozmadan, yaza ve bahara uygun renk tonlarıyla harmanlayarak sizlere sundu. Kişiye yüksek kalitede bir görünüm sağlamanın yanı sıra göz yorgunluğunu da en aza indirerek, hem siz hem de gözleriniz için şık bir konfora sahip olmanız Calvin Klein güneş gözlükleri ile artık mümkün hale geliyor.

Atasun Optik noktalarına gelerek ya da online platformundan 360 derecelik açılarla çekilen görseller ile yüz tipinize en uygun gözlük modellerini inceleyebilirsiniz. Atasun Optik’in birbirinden çeşitli farklı markalarında her tür tarza uyum sağlayan güneş gözlüğü modellerini bulmanız mümkün. Bunun yanı sıra Atasun Optik web sitesinden her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında bulunan canlı destek hattını kullanarak, bütün gözlük modelleri hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca bütün Atasun Optik noktalarından gözlüklerinizin ücretsiz bakım ve hizmetini de sağlayabilirsiniz. Atasun Optik’ten alacağınız bütün gözlükler ise 9 aya varan taksit imkanı ve 2 yıllık üretici garantisi ile sizleri bekliyor. Online satın aldığınız ürünü 14 gün içinde iade, 30 gün içinde değişim hakkına da Atasun ile sahip olacaksınız. Atasun Optik’ten sipariş ettiğiniz gözlüğünüz, yanında ek olarak gönderilen orjinal kutu, temizleme bezi ve spreyini hızlı teslimat sayesinde en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilir.