Seen Kids Çocuk Güneş Gözlükleri

Küçük büyük demeden herkesin severek kullandığı bir aksesuar olan güneş gözlüklerine Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sahip olmaya ne dersiniz? Birbirinden farklı birçok markayı birlikte sunan Atasun Optik, sadece büyükleri değil aynı zamanda küçükleri de düşünüyor. Miniklerin gözlerini güneş ışınlarından koruyan çocuk güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’ten edinebilirsiniz. Devamı

 

 
Seen Kids Çocuk Güneş Gözlükleri

Çocuklarınız, sokakta oynarken bütün gün güneş ışınlarına maruz kaldığından onların gözlerini korumakta en büyük rol siz büyüklere düşüyor. Onlara kaliteli markaların en iyi gözlüklerini almalı, gözlerini tehlikeli ışınlardan korumalısınız. Bunun bilincinde olan Atasun Optik, Seen Kids güneş gözlükleri ile miniklere rengarenk bir dünya yaratıyor. Özellikle yaz aylarında maceracı ruhlarını doyasıya yaşamak isteyen çocuklar için birebir olan Seen Kids çocuk güneş gözlüğü modelleri, onlara birçok farklı seçenek sunuyor.

Çocukların renkli hayal dünyaları için birebir tasarımları bulunan Seen Kids güneş gözlükleri, mavi, mor, siyah, gri, pembe, kırmızı gibi birçok farklı renklerde ve desenlerde sunuluyor. Uygun fiyatlarıyla cebinizi de güldüren Seen Kids güneş gözlükleri, %100 UV korumalı kaliteli camları sayesinde çocuklarınıza sağlıklı bir gelecek vadediyor. Çekik, damla, köşeli, oval gibi çocuğunuzun yüz tipine uygun olarak seçebileceğiniz gözlüklerin camları da aynalı, renkli ya da degrade olarak değişkenlik gösteriyor.

2 yıllık üretici garanti belgesi, silme bezi ve temizleme spreyi ile birlikte 2 gün içerisinde kapınıza teslim edilen Seen Kids çocuk güneş gözlüklerinin bakım ve onarımını dilediğiniz zaman dilediğiniz Atasun Optik noktasından yaptırabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz, 30 gün içerisinde de değişimini yapabileceğiniz çocuk güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksit avantajıyla sahip olabilirsiniz.