Ray-Ban Justin Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak istediğiniz zaman uğramanız gereken ilk adres olan Atasun Optik, ünlü markaların birbirinden farklı birçok güneş gözlüğü modelini bir araya getiriyor. Zararlı güneş ışınlarının gözünüze direk temas etmesini engelleyen güneş gözlükleri, aynı zamanda yaz kış vazgeçilmez bir aksesuar olarak kaşımıza çıkıyor. Erkeklerin de severek taktığı güneş gözlükleri Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

880 TL

660 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Ray-Ban Justin Erkek Güneş Gözlükleri

Amerikan Hava Kuvvetleri isteği üzerine 1937 yılında ilk üretimine başladığından beri bütün dünyanın vazgeçilmez güneş gözlüğü markası halini Rayban, birbirinden farklı modelleri ile dikkat çekiyor. Kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen kendine güveni tam olan erkekler Rayban Justin erkek güneş gözlüğü modelleri ile özel bir tarza sahip oluyor. Yarı şeffaf olan çerçeveleri ve kauçuk yüzeyiyle spor bir şıklık yaşamanızı sağlayan Ray-Ban Justin erkek güneş gözlükleri ile dünyaya farklı bir çerçeveden bakabilirsiniz.

Dikdörtgen forma sahip olan Rayban Justin erkek güneş gözlükleri, her zaman her kıyafetle uyum sağlayacak olan siyah ve kahverengi çerçeve renkleri ile öne çıkıyor. Kademeli olarak düz renkten aynı rengin şeffaf tonuna geçişini sağlayan degrade camlar, ana renge ayna filtresi ekleyen ayna camlar ve tek renk camlar ile çeşitlenen Rayban Justin erkek güneş gözlüğü modelleri arasından sizin zevkinize en uygun olanını seçebilirsiniz.

Dilediğiniz modeli seçip siparişinizi verdikten 2 gün sonra kapınıza teslim edilen Rayban Justin erkek güneş gözlüğü modelini Atasun Optik noktalarına 14 gün içinde iade edebileceğiniz gibi, 30 gün içinde de değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz Atasun Optik noktalarına giderek ücretsiz bir şekilde bakım ve temizlik yaptırabileceğiniz Ray-Ban Justin erkek güneş gözlükleri ile ilgili aklınıza takılan bütün soruları 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti veren Atasun Optik online platformundan cevaplandırabilirsiniz. 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme spreyi ve silme bezi ile kapınıza gelecek Rayban Justin erkek güneş gözlükleri arasından dilediğinize peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla sahip olabilirsiniz.