Tommy Hilfiger Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak istediğiniz zaman aklınız karışıyor, hangisi orijinal hangisi sahte karar veremiyorsanız, en iyi ve kaliteli markaların %100 orijinal güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’te bulabilirsiniz. Kadınların yanı sıra erkeklerin de severek kullandığı güneş gözlükleri Atasun Optik avantajları ile sizlerin olabilir. Devamı

 

 

% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL


% 50
İndirim

1.100 TL

550 TL

Tommy Hilfiger Erkek Güneş Gözlükleri

1985 yılında Amerika’da Tommy Hilfiger’ın kendi ismiyle kurduğu markası, kısa süre içinde bütün dünyaya açılarak özellikle gençlerin ve kendini hep genç hissedenlerin vazgeçilmezleri arasına girmeyi başardı. Tommy Hilfiger erkek gözlükleri ise, çizgisinden vazgeçmeyen, dış görünümüne önem veren modern erkeklerin bir numaralı güneş gözlüğü markaları arasında yer alıyor. Sağlam, şık ve kaliteli modellere sahip olan Tommy Hilfiger erkek güneş gözlükleri, modern ve klasiği mükemmel bir uyumla harmanlıyor.

Şık ve güçlü tasarımı ile tamamlayıcı bir aksesuar olan Tommy Hilfiger erkek güneş gözlükleri, aynı zamanda bir ihtiyaç olarak da karşımıza çıkıyor. Değişen trendleri de yakalamayı başaran Tommy Hilfiger erkek güneş gözlüğü modelleri gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Yüz şeklinize göre seçeceğiniz Tommy Hilfiger erkek güneş gözlükleri, köşeli, oval ve dikdörtgen formlara sahip. Degrade ve tek renk cam seçenekleri bulunan Tommy Hilfiger erkek güneş gözlüğü modelleri spor ve şık erkeklerin gönlüne taht kuruyor.

Sipariş verdikten 2 gün sonra kapınıza gelen Tommy Hilfiger erkek güneş gözlükleri, orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi ve silme bezi ile sunuluyor. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarına götürerek ücretsiz bakım ve temizlik yaptırabileceğiniz Tommy Hilfiger erkek güneş gözlüklerini 14 gün içerisinde yine Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Tommy Hilfiger erkek güneş gözlüğü modelleri ile dünyaya dinamik çerçevelerden bakarak merhaba demek istiyorsanız, peşin fiyatına 9 taksite varan Atasun Optik fırsatlarını kaçırmayın!