Ray-Ban Erika Kadın Güneş Gözlükleri

Tarzını şık ve kaliteli güneş gözlükleri ile belirleyen hanımlar; Atasun Optik, sizler için sunduğu birbirinden farklı modelle dikkat çekiyor. Yaz kış demeden en çok kullandığınız aksesuarlar arasında yer alan kadın güneş gözlükleri ile ilgili bütün merak ettiklerinizi Atasun Optik online platformundaki 10:00 ile 22:00 arasında sunulan canlı destek hizmetinden öğrenebilir, beğendiğiniz modelleri 360 derecelik açılarla detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Ray-Ban Erika Kadın Güneş Gözlükleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine Bausch & Laumb tarafından üretimine başlanan Rayban kurulduğu günden bu yana sadece gözlük tasarlayarak adını bütün dünyaya duyurmayı başarıyor. Kadınların en sevdiği Rayban modelleri arasında bulunan Rayban Erika kadın güneş gözlükleri Atasun Optik tarafından sizlere sunuluyor. Retro tarzını gözlerinize taşıyan Rayban Erika kadın güneş gözlükleri, büyük yuvarlak çerçeveleri ile dikkat çekiyor.

İnce çerçevesi ile zarif bir görünüme sahip olan Rayban Erika kadın güneş gözlükleri ile farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Tek renk ve degrade cam seçeneklerine sahip olan Rayban Erika kadın güneş gözlüğü modelleri, kahverengi, lacivert, siyah gibi her kıyafete uyum sağlayacak olan renklerde sunuluyor. Zarafetinizi elden bırakmadan spor bir şıklık yaratmak istiyorsanız, gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyacak olan Rayban Erika kadın güneş gözlüğü modelleri kesinlikle sizin için biçilmiş kaftan!

Tarzınızı yansıtacak Rayban Erika kadın güneş gözlükleri arasından dilediğinize siparişinizden sadece 2 gün sonra, orijinal kutusu, temizleme spreyi, silme bezi ve 2 yıllık üretici garantisi ile sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebileceğiniz ve 30 gün içerisinde değişim yapabileceğiniz Rayban Erika kadın güneş gözlüğü modellerine dilediğiniz zaman ücretsiz süpersonik temizlik ve ücretsiz bakım yaptırabilirsiniz. Mükemmel görüş kalitesine sahip olan Rayban Erika kadın güneş gözlüklerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olmak istiyorsanız, dilediğiniz modeli sepetinize ekleyebilir, alışverişinize güven içinde devam edebilirsiniz.