Ray-Ban Round Metal Kadın Güneş Gözlükleri

Dünyanın en seçkin markalarını güneş gözlüğü modellerini tek bir çatı altına toplayan Atasun Optik, kadınlar için sunduğu kadın güneş gözlükleri ile hayatınıza renk katıyor. Son moda kadın güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik online platformundan 360 derecelik açılarla inceleyebilir, 10:00 ile 22:00 saatleri arasında verilen canlı destek hizmeti ile aklınıza takılan bütün soruların yanıtlarını alabilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

900 TL

675 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL

Ray-Ban Round Metal Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü denince akla ilk gelen markalar arasında olan Rayban, 1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri için üretmiş olduğu ilk modelden bu yana tasarladığı güneş gözlükleri ile güneşe bakış açınızı değiştiriyor. Sadece bir ihtiyaç değil, mükemmel bir aksesuar olarak hayatınıza renk katan Rayban, kadınların son senelerde en beğendiği modeller arasında yer alan Rayban Round metal kadın güneş gözlükleri ile oldukça beğeni topluyor. Zarif tasarımı ile dikkat çeken ve dünyanın en ünlü sanatçıları tarafından da sıklıkla kullanılan Rayban Round metal kadın güneş gözlükleri kendine güvenen kadınların için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

1960’ların modasından esinlenerek tasarlanan Ray-Ban Round metal kadın güneş gözlükleri, Retro’dan vazgeçemeyenler için ideal bir seçim. Plastik uçlu ince sapları, ayarlanabilir burunluk kısmı ile size şıklığın yanı sıra konforlu bir kullanım sunan Rayban Round metal kadın güneş gözlükleri, birçok farklı cam seçeneği ile sunuluyor. Tek renk ve degrade camın yanı sıra, camların içinden geçen ışık miktarını azaltan ve bu sayede mükemmel bir görünüm sağlayan aynalı Ray-Ban Round metal kadın güneş gözlükleri son yıllarda en çok rağbet gören modeller arasında yer alıyor.

Siparişinizden sadece 2 gün sonra, orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garanti belgesi, silme bezi ve temizleme spreyi ile kapınıza gelen Rayban Round metal kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. İstediğiniz zaman Atasun Optik noktalarına götürerek ücretsiz temizlik ve ücretsiz bakım yaptırabileceğiniz Rayban Round metal kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan inanılmaz fırsatlarla sahip olabilirsiniz.