Ray-Ban Caravan Güneş Gözlükleri

Ray-Ban'nın seçkin model koleksiyonu olan Caravan, zarif ve kaliteli gözlükleri ile kullanıcılarını memnun etmeyi başarıyor. İnce ve renkli cam yapılarına sahip olan gözlük modelleri, gerek casual giyim tarzınıza gerekse özel kullanımlarınıza uygunluk gösteriyor. Caravan modellerinde ayrıca göz konforunu baz alan materyallere yer veriliyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

790 TL

593 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL

Sezonun Yenilikçi Caravan Güneş Gözlükleri

Şık ve estetik geometrik şekilleri ile tarzınızı daha güçlü hale getiren Caravan güneş gözlükleri, her dönem farklı çeşitlerle kullanıcılarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yalın ve bir o kadar da iddialı bir görüntü elde etmenize yardımcı olan gözlük seçenekleri, daha çok degrade ve kristal cam yapısında tasarlanıyor.

Görüş netlikleri her geçen gün daha fazla keskinleştirilmeye çalışılan gözlükler, UV ışınlarına karşı gözünüzü koruma altına alıyor. Modellerin sap uçlarında daha çok havana asetat detayı metal çerçeveye yer veriliyor. Gözünüzde havalı ve cool bir görüntü çizen ürünlerde zevke göre flash ve klasik lens türleri tercih edilebiliyor. Kare yapılı çerçeve ve cam eklentileri ile zenginleştirilen modellerin flash lensleri turuncu, yeşil ve mavi gibi farklı renk tonları ile beğeniye sunuluyor. Gri renkli olan degrade lensler, çerçeve ile uyumlu bir bütünlük yaratırken diğer yandan da heyecan verici görüntüler yakalamanıza zemin hazırlıyor. Daha çok yeşil tonlarında ağırlık gösteren klasik lensler ise görünür olan ışığın %85'ini emme ve mavi ışıkları tamamıyla bloke etme özellikleri ile biliniyor.