Ray-Ban Clubmaster Güneş Gözlükleri

Size yakışan, kaliteli, şık ve uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü satın almak için sokak sokak, mağaza mağaza gezmenize gerek yok! Atasun Optik, aklınıza gelebilecek bütün güneş gözlüğü markalarının en şık modellerini sizler için bir araya getiriyor. Severek kullanacağınız, gözlerinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyacak erkek güneş gözlüğü modellerinin hepsini sektöründe en çok nokta ile hizmet veren firma olan Atasun Optik’te inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

780 TL

585 TL


% 25
İndirim

790 TL

593 TL


% 25
İndirim

790 TL

593 TL

Ray-Ban Clubmaster Güneş Gözlüğü Modelleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri için ürettiği pilot güneş gözlükleri ile adını kısa süre içinde bütün dünyaya duyuran Ray-Ban, tasarladığı Rayban Clubmaster güneş gözlüğü modelleriyle dikkat çekiyor. Dayanıklı, kaliteli ve şık bir tasarıma sahip olan Ray-Ban Clubmaster güneş gözlükleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Ray-Ban Clubmaster güneş gözlüğü modelleri kemik üst çerçevesi ve incecik alt çerçevesi ile spor bir şıklık yaşamak isteyenler için ideal bir seçim olarak karşımıza çıkıyor.

Özellikle oval ve kare yüz tiplerine sahip kişilerin severek kullandığı Ray-Ban Clubmaster güneş gözlüğü zamansız tasarımıyla dikkatleri üzerine topluyor. 1950’li yıllardan ilham alarak tasarlanan Ray-Ban Clubmaster güneş gözlüğü modelleri, kristal yeşil işlenmiş camları, siyah ya da kahverengi çerçeveleri ile Retro tarzını yaşatıyor. Gözlerinizi UV ışınlarından koruyan camları ile RayBan Clubmaster erkek güneş gözlükleri size bir aksesuardan çok daha fazlasını vadediyor.

Size bambaşka bir hava katacak olan Rayban Clubmaster güneş gözlüğü modelleri, siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza teslim ediliyor. Atasun Optik, seçtiğiniz Ray-Ban Clubmaster kadın güneş gözlüğünü, 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu silme bezi ve temizleme spreyi ile birlikte sunuyor. İstediğiniz zaman süresiz bir şekilde Atasun Optik noktalarından ücretsiz ultrasonik temizlik ve ücretsiz bakım yaptırabileceğiniz Rayban Clubmaster kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 30 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına götürerek değiştirebilir, 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Ray-Ban Clubmaster güneş gözlüklerine peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olmak için, dilediğiniz modeli hemen sepetinize ekleyin!