Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

4-7 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Aradığınız bütün güneş gözlüğü modellerini bir arada bulabileceğiniz Atasun Optik, birçok farklı markayı tek bir çatı altında topluyor. Sadece büyüklerin değil, miniklerin de keyifle takacağı çocuk güneş gözlüğü modellerinin bulunduğu Atasun Optik’in online platformunda sabah 10’dan gece 10’a kadar canlı destek hizmetinde bulunabilir, çok daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz. Devamı

 

4-7 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Anneler, babalar! Çocuklarınızın güzel yüzlerini Atasun Optik ayrıcalıkları ile sahip olacağınız 4-7 yaş çocuk güneş gözlüğü modelleri ile neşelendirmeye ne dersiniz? Miniklerin de en az büyükler kadar güneş gözlüğü takmaları gerektiğini bilen Atasun Optik, en sevilen markaların çocuk güneş gözlüğü modellerini sizlere sunuyor. Özellikle yaz döneminde gün boyunca sokaklarda ve plajlarda olan, dolayısıyla güneşin zararlı ışınlarına sürekli maruz kalan çocuklarınızın gözlerini korumaya ne dersiniz? Siz de kaliteli ve sağlıklı bir yaşamın ufak yaştan başlamasını gerektiğini düşünüyorsanız, 4-7 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerini mutlaka incelemelisiniz.

Rayban Junior, Polaroid Kids, Seen Kids, Solaris Kids gibi kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen markaların 4-7 yaş güneş gözlüklerine minikler bayılacak! Kırmızı, siyah, mor, pembe, mavi, yeşil gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunulan çocuk güneş gözlükleri hem kız çocuklarının hem de erkek çocuklarının vazgeçilmezi olmaya aday. Çekik, oval, damla, kelebek, köşeli formlara sahip olan çeşitli çocuk güneş gözlüğü modellerinin camları da miniklerin gözlerini UV ışınlarından %100 koruyor.

Almış olduğunuz çocuk güneş gözlüğü modellerini bütün Atasun Optik noktalarından 14 gün içinde iade edebileceğiniz ve 30 gün içinde değiştirebileceğiniz gibi, sınırsız sürede bakım ve temizlik yaptırma imkanına da sahipsiniz. 2 yıl boyunca üretici garantisi bulunan 4-7 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerine sadece Atasun Optik’te bulunan peşin fiyatına 9 taksit imkanıyla sahip olmak istiyorsanız, dilediğiniz ürünü sepetinize ekleyebilir ve alışverişinize güvenle devam edebilirsiniz.