8-14 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Türkiye’nin en büyük optik perakende zinciri Atasun Optik, en sevilen güneş gözlüğü modellerini tek bir çatı altında topluyor. Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken Atasun Optik, sadece büyüklerin değil, küçüklerin de güneş gözlüğü takması gerektiğini bildiğinden birbirinden farklı ve neşeli 8-14 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerini sizlere sunuyor. 10:00 ile 22:00 saatleri arasında online platformdan canlı destek hizmeti veren Atasun Optik’ten dilediğiniz zaman çocuklarınız için en uygun güneş gözlüğü modelini seçebilirsiniz.Devamı

 

 

% 50
İndirim

500 TL

250 TL

8-14 Yaş Çocuk Güneş Gözlük Modelleri

Çocukların gelişme çağında gözlerine ve ciltlerine çok daha fazla dikkat edilmesi gerekir. Onlara sağlıklı ve kaliteli bir yaşam sunmak istiyorsanız, gözlerini ufak yaştan güneşin zararlı UV ışınlarından korumalı, onların yüz tipine uygun bir güneş gözlüğü sahibi olmalarını sağlamalısınız. Atasun Optik, sizi düşündüğü kadar çocuklarınızı da düşünüyor ve onlara sağlıklı camlardan yapılmış, kırılması zor 8-14 yaş çocuk güneş gözlüğü modelleri sunuyor.

En çok tercih edilen markaların 8-14 yaş çocuk güneş gözlüğü Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Rayban Junior, Polaroid Kids, Seen Kids, Solaris Kids gibi sevilen markaların çocuk güneş gözlüğü modelleri, onlara sadece sağlıklı bir gelecek sunmakla kalmıyor, aynı zamanda renkli yapılarıyla neşeli günler de vadediyor. Mavi, pembe, gri, siyah, kahverengi, lacivert, kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunulan çocuk güneş gözlükleri özgün tasarımları sayesinde çocukların kendilerine güvenmelerini de sağlıyor. Çekik, damla, köşeli, oval formlara sahip olan çocuk güneş gözlüğü modelleri, aynalı ve renkli camları ile onlara rengarenk ve neşeli bir dünya sunuyor.

Üreticiler tarafından 2 yıl garanti ile sunulan 8-14 yaş çocuk güneş gözlüğü modelleri, siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza geliyor. Online platformdan almış olduğunuz güneş gözlüklerini, dilediğiniz Atasun Optik noktasından 14 gün içerisinde iade edebileceğiniz, 30 gün içerisinde de değiştirebileceğiniz gibi sınırsız sürede bakım, onarım ve temizliğini yaptırabilirsiniz. Siz de Atasun Optik’in kaçınılmaz avantajları ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatı ile 8-14 yaş çocuk güneş gözlüğü modellerinden edinmek istiyorsanız, tek bir tuşa basmanız yeterli!