300. mağazamız ile sürdürülebilir bir gelecek için
eğitimde fırsat eşitliğini destekliyoruz

Atasun Optik olarak sürdürülebilir bir geleceğin eğitim ile başladığına inanıyoruz. 200. noktamızla ilk adımını attığımız TEGV gönüllülük hareketimizi 300. mağazamız ile devam ettiriyor, eğitimde fırsat eşitliği için çocuklarımıza destek oluyoruz.

Atasun Optik TEGV 1

Türkiye’de iyi görme ve iyi görünmeyi herkese ulaştırma misyonu ile çalışmalarımıza devam ederken 14. yılımızda 300. mağazamızı müşterilerimizle buluşturmanın heyecanını yaşıyoruz. 300. mağazamızın açılışını sürdürülebilirlik vizyonumuzla birleştirdiğimiz projemiz ile taçlandırıyoruz. Sürdürülebilirliği, pazarlama ve ekonomik faaliyetlerin ötesinde, gelecek kuşaklar için daha yaşanılabilir bir dünyanın tek yolu olarak benimsiyoruz. Bu doğrultuda, Atasun Optik büyürken çocuklarımız da sürdürülebilir bir gelecek için en önemli anahtar olan eğitimle büyüsünler diye, 200. mağazamız ile başlattığımız TEGV gönüllülük hareketimizi devam ettiriyoruz.

Atasun Optik TEGV 1

Türkiye’nin en önemli vakıflarından biri olan TEGV’in gönüllüsü olarak yaptığımız bağışlarla çocuklarımızın tamamen ihtiyaçlarına odaklanmış eğitimler sayesinde potansiyellerini ve yeteneklerini keşfetmelerine destek olmayı amaçlıyoruz. Çocuklarımızın eğitim masraflarını karşılamanın yanı sıra teknolojiye erişimi kısıtlı olan öğrenciler için tablet desteğinde de bulunuyoruz.

Atasun Optik TEGV 1
Atasun Optik TEGV 1

Topluma ve insana verdiğimiz önem doğrultusunda, yatırımlarımıza gelişmiş insan kaynağı sağlanması, sürdürülebilir ürün geliştirme ve ülkenin ekonomik kalkınmasına katkı sağlama kapsamında devam edeceğiz.