Carrera Güneş Gözlükleri

2 yıl garantili olarak Atasun Optik tarafından sizlere sunulan Carrera güneş gözlüğü modelleri ile stilinize yeni bir hava katabilirsiniz. Hayatınızın her anına eşlik edebilecek tasarımlara sahip olan Carrera güneş gözlükleri ile girdiğiniz her ortamda tüm bakışları üzerinize çekmeye başlayın. Devamı

 

 

% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL


% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL


% 70
İndirim

1.200 TL

360 TL


% 70
İndirim

1.100 TL

330 TL


% 70
İndirim

1.100 TL

330 TL


% 70
İndirim

1.100 TL

330 TL

Carrera Güneş Gözlükleri

Wilhelm Anger tarafından Carrera Panamericana araba yarışından etkilenmesiyle birlikte 1956 yılında kurduğu Carrera markası, kurulduğu ilk günden yana güneş gözlüğü sevenlerin ilgisini çekmeyi başaran bir firma olmayı başarmıştır. Sporcular ile işbirliği yapan ve sporculara sponsorluk da veren Carrera firması kadın, erkek ve unisex güneş gözlüğü modelleri ile stil sahibi kişilere hitap ediyor.

Günün her anında ve girdiğiniz tüm mekanlarda stilinizi dışarıya en özgün şekilde yansıtabilmek istiyorsanız sizler de Atasun Optik güvencesi ile sunulan Carrera güneş gözlüklerini tercih edebilirsiniz. Renkli ve alternatif gözlük çerçeveleri ile de dikkat çeken Carrera, klasikleşmiş güneş gözlüğü modellerine alternatif arayanların ilk tercihleri arasında bulunuyor.

Farklı yüz hatlarına uyumlu güneş gözlüğü modelleri dizayn eden Carrera’nın güneş gözlüklerindeki çerçeveler titanyum ve karbon fiber malzemelerden tasarlanmaktadır. Yüksek kalitedeki polarize cam kısımları ile desteklenen bu dayanıklı tasarım uzun yıllar boyunca sağlıklı bir kullanım imkanını size verir.

Güneş ışınlarına karşı %100 koruma sağlayan Carrera güneş gözlükleri genellikle sportif stilini ön plana çıkartmak isteyen kişiler için idealdir. Kendinize özel sportif kombinler yaratmak istiyorsanız ve sportif stilinizi dışarıya en iyi şekilde yansıtabilmek istiyorsanız Carrea güneş gözlükleri sizleri bekliyor.