Chloe Güneş Gözlükleri

Chloe marka güneş gözlüğü modelleri gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabildiği gibi şık bir görünüme de sahip olmanızı sağlar. Chloe yuvarlak, oval ve kelebek formlarda olan gözlükleri ile kadınların en dikkat çekici aksesuarı olmaktadır. Kahverengi, şeffaf ve siyah renklerde çerçeveleri ile dinamik bir görünüm sağlamaktadır. Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.300 TL

975 TL


% 25
İndirim

1.600 TL

1.200 TL


% 25
İndirim

1.800 TL

1.350 TL


% 25
İndirim

1.800 TL

1.350 TL

Chloe Marka Gözlükleri

Yaz kış, her mevsim rahat bir şekilde kullanılan güneş gözlükleri gözleriniz için de tam olarak korumaktadır. Yüz tipinize göre seçmelisiniz. Tam tur çerçeveli olan Chloe marka gözlüklerin camları da tek renk ya da tek renkten o rengin şeffaf tonlarına geçişini sağlayan degrade camdır. Kontrast artırarak yüksek kalitede görünüm sağlayan ve aynı zamanda göz yorgunluğunu da en aza indiren polarize cam çeşitlerinden en az birini seçip gözleriniz için konforlu bir gözlüğe sahip olabilirsiniz. Gündüz spor şıklığınızı tamamlayacak en önemli aksesuar olan tarzınıza uygun Chloe marka gözlüğünüzü takarak dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Böylece hem sokak şıklığınızı tamamlamış olurken hem de her mevsim açık havanın tadını keyifli bir şekilde çıkarabilirsiniz.

Yaz kış demeden takacağınız şık ve dinamik tasarıma sahip gözlükleri sahip olmak istiyorsanız Atasun Optik'in modellerine bakabilirsiniz. Atasun Optik birbirinden farklı güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılardan çekilmiş görselleri ile sunuyor. Gözlükleri her açıdan inceleme imkânı veren online platformundan saat 10:00 ile 22:00 arasında canlı hizmet vermektedir. Böylece gözlükler hakkında bütün detaylı bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Atasun Optik‘den aldığınız gözlük modellerine peşin fiyatına 9 aya varan taksit imkânı sunarken, hızlı teslimat özelliği sayesinde de sipariş verdikten sonra 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme bezi ve silme spreyi ile elinize ulaşmaktadır. Dilerseniz Atasun Optik noktalarından 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz ayrıca isterseniz 30 gün içerisinde de değişim imkânı bulabilirsiniz. Ayrıca zamanla bakıma ihtiyaç duyan gözlüğünüz için size en yakın Atasun Optik noktalarından birinde ücretsiz bakım ve ultrasonik temizlik hizmeti alabilirsiniz. Böylece rahat ve güvenle kullanabileceğiniz gözlüklere sahip olmuş olursunuz.