Chloe Güneş Gözlükleri

Chloe Güneş Gözlükleri

Ürünleri Filtrele
  Markalar
  • Chloe
  Fiyat Aralığı
  • 750 TL ve üstü
  CAM RENGİ
  • Füme
  • Yeşil
  EKARTMAN
  • 53*20*140
  • 59*17*140
   İndirim 132S 240 53*20*140 Chloe
   132S 240 53*20*140
   2.100 TL 1.575 TL
   Tükendi 161S 838 59*17*140 Chloe
   161S 838 59*17*140
   2.100 TL 1.575 TL
   Chloe Güneş Gözlükleri

   Dikkat çekici tasarımlarıyla oldukça yoğun ilgi toplayan Chloe güneş gözlüğü modellerini keşfetmenin tam sırası. Modayı yakından takip eden herkesin tercihi olabilecek güneş gözlüğü modellerini keşfetmek için zaman kaybetmeyin. Girdiğiniz her ortamda ışığınızı Chloe güneş gözlüğü modelleri ile yansıtabilirsiniz. Stilinizde bambaşka bir esintiye yer vermek istiyorsanız, Atasun Optik’in sizler için özenle bir araya getirdigi güneş gözlüğü koleksiyonlarına göz atmaya hemen başlayın.

   Günümüz modasını en dikkat çekici unsurlarından bir tanesi güneş gözlükleridir. Stilinizin tamamlayıcı bir parçası haline gelecek güneş gözlükleri artık her mevsimde yerini korumaktadır. İster sosyal ortamlarda, isterseniz de iş için birçok insanla bir araya geldiğiniz toplantılarınızda tarzınızı bakışlarınızla yansıtabilirsiniz.

   Günlük tarzınızın vazgeçilmez bir parçası haline gelecek Chloe güneş gözlüklerini kıyafetlerinizle oldukça çarpıcı bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Stilinizi bakışlarınızla bambaşka bir boyuta taşırken kendinizi de yenilenmiş hissedeceksiniz.

   Şık tasarımlara sahip Chloe güneş gözlükleri benzersiz formlara sahip çerçeveleri ile ön plana çıkmaktadır. Uzun süreli kullanım sağlayabileceğiniz Chloe güneş gözlükleri kaliteli ve kullanışlıdır. Chloe güneş gözlükleri Atasun Optik kalite ve güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.

   Her zaman size eşlik edecek olan güneş gözlüğü modellerine sahip olmanız artık çok kolay. Yüz şeklinize en çok yakışacağını düşündüğünüz kadın güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik online platformunda, 360 derecelik açılarla inceleyebilirsiniz. Böylece size yakışan güneş gözlüklerini oturduğunuz yerden kolaylıkla seçebilirsiniz.

   Atasun Optik güvencesiyle sizlere sunulan güneş gözlükleri aynı zamanda göz sağlığınızı korumanıza da yardımcı olur. Açık havada dilediğiniz gibi zaman geçirirken güneşten gelen zararlı ışınlara karşı %100 UV korumalı güneş gözlükleriyle göz sağlığınızı koruyabilirsiniz. Chloe güneş gözlükleri hem şık görünmenizi hem de göz sağlığınızı korumanızı sağlar.

   Atasun Optik noktalarına gelerek veya web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde 2 yıllık üretici garantisine sahip olursunuz. Atasun Optik web sitesinden yapacağınız alışverişlerinizde 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına gelerek iade işlemi yapabilir, 30 gün içerisinde de değişim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.