Christian Dior Güneş Gözlükleri

Yaz kış demeden en çok kullanılan aksesuarlar arasında yer alan güneş gözlüklerine Atasun Optik ayrıcalıklarıyla sahip olmaya ne dersiniz? Dünyanın en ünlü markalarının güneş gözlüğü modellerini tek bir çatı altında toplayan Atasun Optik, her gün 10:00 ile 22:00 arası canlı destek hizmeti sunduğu internet sitesi üzerinden sizlere ulaşıyor. Kendi zevkinize ve tarzınıza en uygun olan güneş gözlüğü modelini seçerek Atasun Optik avantajlarından yararlanabilir, dünyaya farklı bir çerçeveden bakabilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :

 
Chistian Dior Güneş Gözlükleri

Fransa’nın en büyük moda evlerinden biri olan Christian Dior, kurulduğu günden bu yana modanın nabzını tutuyor. Kozmetik, aksesuar, giyim, takı ve gözlük gibi birçok alanda üretimi bulunan Christian Dior, tasarlamış olduğu şık ve gösterişli güneş gözlüğü modelleri ile de dünyada en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Farkını güneş gözlüklerine de yansıtan marka oval, yuvarlak, çelik ve köşeli modelleriyle oldukça dikkat çekiyor. Şık ve asil bir tarza sahip olanların hiçbir zaman vazgeçemediği Christian Dior güneş gözlükleri Atasun Optik farkıyla sizin olabilir.

Aynalı, degrade ya da tek renkli gibi birçok farklı cam tipiyle sunulan Christian Dior güneş gözlükleri, 2 yıllık üretici garantisi ile sunuluyor. Gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından %100 koruyan özel camlara sahip Christian Dior güneş gözlüğü modellerinden dilediğinizi seçebilir ve iki gün sonra kapınızda teslim alabilirsiniz. Orijinal kutusu, silme bezi ve garanti belgesi ile teslim edilen güneş gözlüklerinin yanında ek olarak ücretsiz bir şekilde temizleme spreyini de alabilirsiniz.

Gözlüklerle ilgili yaşadığınız herhangi bir sorunda dilediğiniz Atasun Optik noktasından ücretsiz bakım ve temizlik hizmetinden yararlanabilir, gözlüğü teslim aldıktan sonra14 iş günü içerisinde iade edebilir ve 30 gün içerisinde dilediğiniz modelle değiştirebilirsiniz. Siz de Atasun Optik’in peşin fiyatına 9 taksit seçeneğinden yararlanarak Christian Dior güneş gözlüklerine sahip olmak istiyorsanız dilediğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyebilir, gözlüğünüzle farkınızı ortaya koyabilirsiniz.