Atasun Optik'in Çocuk Kulübü

Atasun Optik’in Çocuk Kulübü, ailelerin çocukları için avantajlı güneş gözlüğü alışverişi yapmalarını sağlayan, çocuklara yönelik dönemsel hediyeler ve kampanya imkanları sunan bir platformdur.

Mevcut Kampanyalar ve Kampanya Koşulları

Atasun Optik'in Çocuk Kulübü üyelerine özel çocuk reyonundan yapacağınız güneş gözlüğü alışverişlerinde mevcut indirimlere ek %10 indirim Çocuk Kulübü’ne üyelik tarihi itibariyle başlayacak ve 31 Mayıs 2019 tarihine kadar geçerli olacaktır. Web sitesi üzerinden yapılan çocuk reyonu güneş gözlüğü alışverişlerinde ek %10 indirim güneş gözlüğü sepete eklendikten sonra tutara yansıyacaktır.

Atasun Optik Çocuk Kulübü üyelerine 18 Ocak 2019-3 Şubat 2019 tarihleri arasında Disney boyama kitabı hediye edilecektir. Disney boyama kitabı 25.000 adet stokla sınırlıdır. Disney boyama kitapları sadece Atasun Optik’lerden temin edilebilmekte olup, web sitesi üzerinden gönderimi yapılmamaktadır. Her üyenin 1 adet hediye hakkı vardır. Devamı

 

Üyelik Koşulları

Çocuk Kulübü avantajlarından sadece Çocuk Kulübüne üye olanlar yararlanabilir.
Çocuk Kulübünü 18 yaşından küçük çocuklar ve gençler oluşturmakta olup, çocuk ve gençlerin ancak veli/vasileri vasıtasıyla üye olmaları ve üyelik avantajlarını kullanmaları mümkündür.
Çocuk Kulübü üyelik avantajları, indirim ve dönemsel kampanyalar yalnızca çocuk reyonu güneş gözlüklerinde geçerlidir.
Web sitesinden yapılan üyelikler ilk alışveriş ile beraber aktifleşecektir.