Disney Güneş Gözlükleri

Atasun Optik’in Çocuk Kulübü üyelerine özel güneş gözlüklerinde ek %10 indirim üyelikten itibaren 31 Mayıs 2019’a kadardır. 18 Ocak 2019 -3 Şubat 2019 tarihleri arasında Çocuk Kulübü üyelerine Disney boyama kitabı hediye edilecektir. Disney boyama kitabı 25.000 adet stokla sınırlıdır. Disney boyama kitapları sadece Atasun Optik’lerden temin edilebilmekte olup, web sitesi üzerinden gönderimi yapılmamaktadır. Her üyenin 1 adet hediye hakkı vardır.  Atasun Optik'in Çocuk Kulübü detayları için tıklayınız.  

 

 
Disney Güneş Gözlükleri

Çocukların renkli dünyalarına uyum sağlayabilecek güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çeken Disney, çocukların güneşin zararlı ışınlarından korunabilmesi ve zararlı güneş ışınlarının negatif etkilerine maruz kalmaması için en özel tasarımlarını ortaya çıkarıyor.

Disney güneş gözlüğü modelleri arasında kelebek, köşeli ve oval gibi farklı yüz formlarına uyum sağlayabilecek ilginç tasarımlar da bulunuyor. Çocuklarınız ile özel bir partiye gideceğiniz zaman kullanabileceği veya gündelik bir gezi esnasında kullanabileceği güneş gözlükleri aynalı ve tek renk gibi farklı cam özelliklerine de sahiptir.

Çocukların giyebileceği kıyafetler ile eşsiz bir uyum yakalayabilecekleri Disney güneş gözlüğü modellerinin çerçeve kısımları da çocukların renkli dünyalarına hitap edebilecek renklerle tasarlanıyor. Birbirinden özgün ve canlı tasarımların bulunduğu Disney güneş gözlüğü modelleri arasındaki renk seçenekleri erkek ve kız çocukların dünyalarını renklendirecek özellikler ile sizlere sunuluyor.

Gün boyunca kullanılabilir özelliklere sahip olan Disney güneş gözlüğü modelleri hafif ve rahat kullanılabilir yapısını en şık tasarımlar ile birleştirerek çocukların da şıklığını tamamlayabilmesi için yardımcı oluyor.