Disney Güneş Gözlükleri

Disney Güneş Gözlükleri

Ürünleri Filtrele
  Markalar
  • Disney tr
  Fiyat Aralığı
   Tükendi MINNIE0006 C2 48*17*115 Dısney TR
   Disney Güneş Gözlükleri

   Çocukların renkli dünyalarına uyum sağlayabilecek güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çeken Disney, çocukların güneşin zararlı ışınlarından korunabilmesi ve zararlı güneş ışınlarının negatif etkilerine maruz kalmaması için en özel tasarımlarını ortaya çıkarıyor.

   Disney güneş gözlüğü modelleri arasında kelebek, köşeli ve oval gibi farklı yüz formlarına uyum sağlayabilecek ilginç tasarımlar da bulunuyor. Çocuklarınız ile özel bir partiye gideceğiniz zaman kullanabileceği veya gündelik bir gezi esnasında kullanabileceği güneş gözlükleri aynalı ve tek renk gibi farklı cam özelliklerine de sahiptir.

   Çocukların giyebileceği kıyafetler ile eşsiz bir uyum yakalayabilecekleri Disney güneş gözlüğü modellerinin çerçeve kısımları da çocukların renkli dünyalarına hitap edebilecek renklerle tasarlanıyor. Birbirinden özgün ve canlı tasarımların bulunduğu Disney güneş gözlüğü modelleri arasındaki renk seçenekleri erkek ve kız çocukların dünyalarını renklendirecek özellikler ile sizlere sunuluyor.

   Gün boyunca kullanılabilir özelliklere sahip olan Disney güneş gözlüğü modelleri hafif ve rahat kullanılabilir yapısını en şık tasarımlar ile birleştirerek çocukların da şıklığını tamamlayabilmesi için yardımcı oluyor.