Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri

Gözlük denince akla ilk gelen optikler arasında yer alan Atasun Optik, bünyesinde bulundurduğu birbirinden farklı markalarla dikkat çekiyor. Dünyanın en iyi markaları sizlerle buluşturan Atasun Optik, uyguladığı indirimlerle ve güvenli alışveriş politikasıyla da her zaman çok tercih ediliyor.  Devamı

 

 

% 25
İndirim

750 TL

1.000 TL


% 25
İndirim

825 TL

1.100 TL


% 25
İndirim

750 TL

1.000 TL


% 25
İndirim

825 TL

1.100 TL


750 TL

1.000 TL


900 TL

1.200 TL


900 TL

1.200 TL


825 TL

1.100 TL


750 TL

1.000 TL

Dolce Gabbana Güneş Gözlükleri

Bir dünya markası olan Dolce Gabbana güneş gözlükleri Atasun Optik noktalarında sizleri bekliyor. Ünlü İtalyan modacılar Domenico Dolce ve Stefano Gabbana tarafından 1985 yılında İtalya’da kurulan marka, üretmiş olduğu güneş gözlükleri ile de adından sıklıkla söz ettiriyor. Kalitenin bir diğer adı olan Dolce Gabbana, tasarladığı özel güneş gözlüğü modelleri ile kadın erkek demeden herkesin gönlüne taht kurmayı başarıyor. Dolce Gabbana, sadece sıra dışı modelleri ile değil, aynı zamanda göz sağlığınızı koruyan %100 UV korumalı özel camları ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Gösterişi, ışıltıyı ve şıklığı seven herkesin sahip olmak isteyeceği Dolce Gabbana güneş gözlükleri, sizlere dünyaya çok farklı bir çerçeve ile bakma olanağı sunuyor. Köşeli, yuvarlak, oval, damla... Siz ne isterseniz Dolce Gabbana onu yaratıyor. Degrade, aynalı, tek renk, renkli gibi birçok farklı cam seçeneği ile sunulan Dolce Gabbana güneş gözlükleri, Atasun Optik avantajları ile sizleri bekliyor.

Siz de Dolce Gabbana güneş gözlükleri ile farkınızı ortaya koymak istiyorsanız, Atasun Optik’ten dilediğiniz ürünü seçebilir ve güneş gözlüğünüzü en geç üç iş günü içerisinde kargolanmış bulabilirsiniz. 14 iş günü içerisinde iade ve 30 iş günü içerisinde değişim yapabileceğiniz güneş gözlükleri ile ilgili yaşayacağınız herhangi bir sorunda Atasun Optik noktalarına gelerek ücretsiz bakım ve ücretsiz ultrasonik temizlik hizmetinden faydalanabilirsiniz. 2 yıl boyunca üretici garantisine sahip olan güneş gözlükleri arasından dilediğiniz modele peşin fiyatına 9 taksitle ve kaçınılmaz indirimlerle sahip olmak için sadece tek tık yeterli.