Ray-Ban Chris Erkek Güneş Gözlükleri

Aklınıza gelebilecek birçok markayı tek bir çatı altına toplayan Atasun Optik, erkeklerin de tarzına dokunuşlarda bulunuyor. Erkeklerin tamamlayıcı aksesuarı olarak karşımıza çıkan güneş gözlükleri, aynı zamanda kaliteli camları sayesinde UV ışınlarına karşı %100 koruma sağlıyor. Kaliteli güneş gözlüğü modelleri ile hayatınıza renk katan Atasun Optik’in güneş gözlüğü modelleri hakkında detaylı bilgileri 10:00 ile 22:00 arasında canlı hizmet ekibinden edinebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Ray-Ban Chris Erkek Güneş Gözlükleri

Dünyanın en güçlü güneş gözlüğü markalarından olan Rayban, Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine kurulduğu 1937 yılından bu yana erkeklerin vazgeçemediği modelleri üretiyor. Zarif, elegan ve spor bir tarza sahip olan Ray-Ban Chris erkek güneş gözlükleri ise, Atasun Optik’te sizleri bekliyor. Şıklığı sadelikle birleştiren Rayban Chris erkek güneş gözlüğü modeli, kademeli olarak düz renkten aynı rengin şeffaf tonuna geçişte bulunan degrade camları ile dikkat çekiyor. Rayban Chris erkek güneş gözlükleri, modaya uyum sağlamanız için mükemmel bir tasarıma sahipken, gözlerinizin güneşin zararları ışınlarından korunmasını da sağlıyor. Taktığınız andan itibaren çıkartmak istemeyeceğiniz Rayban Chris erkek güneş gözlüğü modeli siparişinizi verdikten sadece 2 gün sonra kapınıza geliyor.

Atasun Optik online platformundan 360 derecelik açılarla inceleyebileceğiniz Ray-Ban Chris erkek güneş gözlüğü modeli, üretici garantisi, orijinal kutusu, silme bezi ve temizleme spreyi ile sunuluyor. Teslim aldıktan sonra 30 gün içinde Atasun Optik noktalarından değiştirebileceğiniz ve 14 gün içinde iade edebileceğiniz Rayban Chris erkek güneş gözlüğü modelinin bakım ve temizliğini dilediğiniz zaman ücretsiz olarak yine Atasun Optik noktalarından gerçekleştirebilirsiniz. Başka hiçbir yerde bulamayacağınız avantajlarla ve peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olabileceğiniz Rayban Chris erkek güneş gözlüğü modeli ile hayatınızda fark yaratın!