Ray-Ban Wayfarer Erkek Güneş Gözlükleri

Size yakışan, kaliteli, şık ve uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü satın almak için sokak sokak, mağaza mağaza gezmenize gerek yok! Atasun Optik, aklınıza gelebilecek bütün güneş gözlüğü markalarının en şık modellerini sizler için bira araya getiriyor. Severek kullanacağınız, gözlerinizi güneş ışınlarının zararlı etkilerinden koruyacak erkek güneş gözlüğü modellerinin hepsini Atasun Optik’te inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Ray-Ban Wayfarer Erkek Güneş Gözlükleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine güneş gözlüğü üretimine başlayan Rayban, 1952 yılında tasarladığı Rayban Wayfarer güneş gözlüğü ile bütün dünyaya etkisini gösterdi. Rayban Wayfarer erkek güneş gözlükleri, Rayban markasından bahsedildiği an akla gelen ilk modeller arasında yer alıyor. Şehir hayatında aktif olanların kullanmaktan keyif aldığı Ray-Ban Wayfarer erkek güneş gözlüğü, adeta şıklığı timsali olarak algılanıyor. Kemik çerçeveleri ile her zaman bir klasik olarak karşımıza çıkan Rayban Wayfarer erkek güneş gözlükleri ile zamanı adeta durdurabilirsiniz.

Dikdörtgen hatları ile birçok yüz tipine uyum sağlayan Rayban Wayfarer erkek güneş gözlüğü modelleri farklı cam özelliklerine sahip. Rayban Wayfarer erkek güneş gözlüğü modellerinin 1937 yılının orijinal versiyonuna sahip olan tek renkli camları, yüksek standartlarda görüş netliği sağlıyor. Bunun yanı sıra aynalı camlar ultra bir parlak görünüm sunarken, polarize camlar sadece ışık yansımalarını önlemek, kontrastı artırmak ve yüksek kalitede mükemmel bir görünüm sağlamakla kalmıyor, aynı zaman gözlerinizin yorgunluğunu da azaltıyor. Dilerseniz düz siyah ya da kahverengi Rayban Wayfarer erkek güneş gözlüğü modellerinden birini seçerek spor bir şıklık yaşayabilir, dilerseniz de aynalı modellerle bütün bakışları üzerinize çevirebilirsiniz.

Güneş gözlüğü kullananların vazgeçemediği Rayban Wayfarer erkek güneş gözlüğü modellerine sadece 2 gün içinde, 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme bezi ve spreyi ile sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde dilediğiniz Atasun Optik noktasına giderek iadenizi yapabilir, 30 gün içinde ise değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Süresiz bir şekilde ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarından bakım ve temizliğini yaptırabileceğiniz Ray-Ban Wayfarer erkek güneş gözlüğü modelleri, peşin fiyatına 9 taksite varan avantajlarla sizleri bekliyor.