Kahverengi Güneş Gözlüğü Koleksiyonu

Yılın trend renklerinden kahverengi, 2018 kadın ve erkek güneş gözlüklerinde de ön planda. Sadeliği ve keyifli duruşuyla her türlü kıyafetle kombinlenebilen kahverengi güneş gözlükleri, kullanan kişinin asaletine asalet, tarzına tarz katacak. Devamı

 

 
Kahverengi Güneş Gözlükleri


Şehir hayatının hiç bitmeyen koşuşturmasından yorulanların hobisi toprakla uğraşmak. Genç, yaşlı herkes artık doğaya ve doğal renklere daha çok ilgi duyuyor. Bu durum moda renklere de ister istemez yansıyor. Kahverengisi de bunlardan biri. 2018 moda trendlerinde ön plana çıkan kahverengi moda dünyası övgüler düzüyor. İstikrar ve güven denince akla gelen kahverengi, bu sezon iddialı görünmek isteyenlerin favorisi olacak.

Zamansız bir renk

Pantone Renk Enstitüsü’ne göre oldukça dikkat çeken kahverengi, 2018 her sezonda sezonunda spor ya da şık her tarz kıyafette kullanılabiliyor. Ağırlıklı olarak kış ve sonbahar kıyafetlerinde dikkat çeken kahverengi, tarzınıza göre ilkbahar modasında da kullanılabileceğinin işaretlerini veriyor. Zamansız, her daim kullanılabilen bir aksesuar olan güneş gözlüklerinde de kahverengi, her dönemin rengi olacak gibi görünüyor.

Her renkle kombinlenebiliyor

2018 kadın güneş gözlükleri modasında oval, kedi gözü (cat eye) ve yuvarlak olmak üzere pek çok modelde güneş gözlüğü çerçevesi mevcut. Güneş gözlüğü camlarına bakıldığındaysa koyudan açığa doğru şekillenen degrade camların yanı sıra, sadece açık kahverengi olanlar da oldukça popüler. Dolayısıyla kahverenginin pek çok tonunu aradığınız modelde bulmak mümkün olacak. Ayrıca kahverengi tonlardaki çerçeveye sahip güneş gözlükleri derin siyah, pembe, nehir mavisi ve seher kırmızısı camlarıyla da müthiş bir ahenk sağlıyor. Altın renkli tel çerçeveleri ya da taşlı çerçeveleri sevenler için de önerimiz kahverengi tonlarındaki camlar olacak.

Erkekler için çok ideal

2018 erkek güneş gözlüğü modellerinde de açıklı koyulu kahverengi sıkça karşımıza çıkıyor. Özellikle açık tonlardaki Aviator model güneş gözlükleri, yine cool duruşun sembolü oluyor. Kahve erkek güneş gözlüklerinde oval, yuvarlak, Wayfarer ve dikdörtgen modeller de öne çıkıyor. Yüz şekline göre farklılık gösteren kahve güneş gözlüklerinde birçok seçenek, her bütçeye hitap ediyor.

Ünlü modacılardan övgüler

2018 sezonunda modacılar da kahverenginden etkilendiklerini saklamıyor. Derek Lam ve Nina Ricci, diktikleri kıyafetlerle rengin ne derece etkileyici olduğunun altını çiziyor. Karen Walker, kahverengi kıyafetleri sıcak tonlarla birlikte kombinlerken, deri kullanımını da ihmal etmiyor. Ralph Lauren podyumda sütlü kahverengi pantolonu, koyu kahverengi farklı bir tarz yarattı. Anlayacağınız, tıpkı derin siyah gibi, modası hiç geçmeyecek olan kahverengi kıyafetlerinizde ve aksesuarlarınızda kullanmanın tam zamanı! Kahverengi güneş gözlüğüyle şıklığınıza şıklık ve asaletinize asalet katabilir, kişiliğinizi aksesuarlarınızla tamamlayabilirsiniz.