Havaianas Güneş Gözlükleri

Birbirinden renkli ve eğlenceli güneş gözlükleri modelleri ile yaz aylarında da güneşe meydan okumak isteyenleri Havaianas güneş gözlükleri ile tanıştıran Atasun Optik; tarzınızın tamamlayıcı unsuru haline gelmek için hazırlanıyor. Devamı

 

 

% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


% 25
İndirim

270 TL

360 TL


270 TL

360 TL

Havaianas Güneş Gözlükleri

Her mevsime ve tarza uygun modelleri ile ortamlarda rahat ve casual bir hava yaratmanıza yardım eden Havaianas güneş gözlükleri ile farklı giyim tarzınıza uygun yepyeni bir styling oluşturabilirsiniz. Yuvarlak, kare formunda tam çerçeve Havaianas güneş gözlük modelleri her yüz tipine uygun form ve çeşitleriyle de sizleri Atasun Optik’te bekliyor. Hem erkek hem de kadınların kullanımına uygun unisex modelleri ile ister özel bir davete giderken isterseniz de günlük kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabileceğiniz Havaianas güneş gözlükleri; ince detayları ve renkli dünyası ile de modayı yakalamanıza yardım edecek.

Renkli tonları ile hem giyim zevkinize hem de yaşam stilinize uygun modelleri benimseyen Havaianas güneş gözlükleri, sizlere sıcak yaz günlerinin kapısını aralıyor. Her yaşa ve kesime hitap eden modelleriyle siz de Havaianas güneş gözlüklerinin renkli dünyası ile tanışmaya başlayın.

Atasun Optik ile birbirinden farklı markalarda ve her tür tarza uyum sağlayan güneş gözlük modellerini; Atasun Optik noktalarına gelerek ya da online platformundan 360 derecelik açılarla çekilen görseller ile kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra Atasun Optik web sitesinden canlı destek hattına her gün 10:00 ile 22:00 saatleri arasında ulaşabilir, bütün gözlük modelleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Atasun Optik’ten alacağınız bütün gözlüklerde 9 aya varan taksit imkanı ve 2 yıllık üretici garantisi sizlere sunuluyor. Online gözlük siparişlerinizde ise 14 gün içinde iade ve 30 gün içinde değişim hakkına sahip olabilirsiniz. Ayrıca bütün Atasun Optik noktalarından gözlüklerinizin ücretsiz bakım ve hizmetini de sağlamanız mümkün. Atasun Optik’ten sipariş ettiğiniz gözlüğünüzü ise; en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslimatın, yanında ek olarak; orijinal kutu, temizleme bezi ve spreyi ile teslim alacaksınız.