Hugo Güneş Gözlükleri

Ünlü tasarım markalarından biri olan Hugo, uzun yıllardır güneş gözlüklerinde etkisini en güçlü biçimde göstererek çizgisini her daim üste taşımayı başarmıştır. Güneş gözlüklerinde birbirinden farklı ve özgün tasarımlarıyla modanın vazgeçilmez ismi olarak anılan Hugo özgün stillere ilham kaynağı olmaya devam ediyor.  Devamı

 

 

 

% 25
İndirim

1.200 TL

900 TL


% 25
İndirim

1.350 TL

1.013 TL


% 25
İndirim

760 TL

570 TL


% 25
İndirim

1.200 TL

900 TL


% 25
İndirim

1.000 TL

750 TL


% 25
İndirim

1.100 TL

825 TL


% 25
İndirim

1.600 TL

1.200 TL


% 25
İndirim

1.600 TL

1.200 TL

Hugo Güneş Gözlükleri

Sade çizgileri çarpıcı tasarımlarla harmanlayan Hugo erkek ve unisex güneş gözlük modelleri ise güneş gözlüğünde kaliteden asla ödün vermeyenlerin vazgeçilmez tercihi olacak. Atasun Optik farkı ile sizlerle buluşan Hugo güneş gözlükleri hem klasik hem de modern tarza uyum sağlayanlara hitap ediyor. Erkek ve unisex güneş gözlük modelleri ile her yüz tipine uyum sağlamayı başaran Hugo özellikle kalın çerçeve sevenlerin kurtarıcısı olacak. Yuvarlak, kare, köprülü ve klasik modelleri ile güneş gözlük dizaynına yepyeni bir soluk getiren Atasun Optik Hugo güneş gözlük modelleri, Atasun Optik farkı ile degrade ve tek renk cam özellikleriyle sizlerle buluşuyor. Yüz tipinize uygun olarak seçim yapacağınız Hugo güneş gözlükleri ile sadece modaya uyum sağlamakla kalmayacak aynı zamanda UV ışınlarına karşı gözlerinizi yüzde yüz koruma sağlayarak göz sağlığınızı da korumuş olacaksınız.

Siz de Hugo indirimli güneş gözlük modellerinden birine sahip olmak için acele edin. Dünyaca ünlü markalarını sizler için bir araya getiren Atasun Optik her yaşa ve cinsiyete uygun Hugo güneş gözlük modelleri ile sizleri tanıştırıyor. İster casual isterseniz de modern tarzınıza yepyeni bir soluk getirmek için siz de Atasun Optik mağazalarını ziyaret edebilir ya da online alışveriş ile Hugo güneş gözlük modellerinden kendinize en uygun olana sahip olabilirsiniz.