Atasun Optik Güneş Gözlükleri İlkbahar Yaz Sonbahar Şık

Atasun Optik noktalarında deneyebileceğiniz birbirinden farklı güneş gözlüğü modelleri ile hem gözlerinizi ve göz çevresini güneşin zararlı etkilerinden koruyabilir hem de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. Her mevsim kullanabileceğiniz Atasun Optik güneş gözlükleri onlarca farklı marka, her yüz tipine göre farklı çerçeve, çerçeve rengi, cam rengi ve cam özelliği ile aradığınızı kolayca bulabileceğiniz seçenekler sunuyor. Sol tarafta yer alan filtreleme seçenekleri ile size uygun güneş gözlüğünü hızlıca seçebilirsiniz. Devamı>

 

% 25
İndirim

760 TL

570 TL


% 25
İndirim

800 TL

600 TL


% 25
İndirim

940 TL

705 TL


% 25
İndirim

980 TL

735 TL


% 25
İndirim

860 TL

645 TL


% 25
İndirim

860 TL

645 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

660 TL

495 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Her Mevsime Uygun Güneş Gözlükleri


Mevsime göre güneş gözlüğü modelleri olabildiği gibi her mevsim kullanabileceğiniz güneş gözlüğü çeşitleri de var. Peki, mevsime göre güneş gözlüğü seçiminde nelere dikkat etmeli ve her mevsim her güneş gözlüğü modeli kullanılabilir mi?
Öncelikle her güneş gözlüğü her mevsimde kullanılabilir. Ancak yaz aylarında güneşin etkisi çok daha fazla olduğu için bu dönemde standart cam yerine polarize cam tercih etmek ve mevsime uygun giyim tarzını desteklemek üzere model seçimi yapmak önerilir.
Genellikle kadın güneş gözlüğü modellerinde gördüğümüz desenli ve çok renkli çerçeveler yaz ayları için daha uygunken taşlı güneş gözlüğü modellerinin verdiği ışıltı da kış mevsiminde daha aydınlık bir etki sunar.
Polis güneş gözlüğü olarak bilinen damla modelleri ve daha sade kemik çerçeveli güneş gözlükleri ise her mevsim için uygun.
Diğer yandan çerçeve boyutu da mevsime göre seçilebilir. Örneğin yaz aylarında daha iri güneş gözlükleri keyifle kullanılabilirken kış aylarında bu kadar iri boyutlar çok da uygun olmayabilir.
Elbette tüm bunların yanında kişisel tarzınız ve zevkiniz de önemli.

Atasun Optik’te Aradığınızı Kolayca Bulabilirsiniz!
Guess, Ray-Ban, Mustang, Osse, Burberry, Michael Kors, Emporio Armani, Prada, Persol, Instyle, Lacoste güneş gözlüğü markaları ve farklı çerçeve rengine göre güneş gözlüğü seçimi yapmak çok kolay. Giyim tarzınıza göre pembe, gri, gümüş, lacivert, mavi çerçeveli güneş gözlüklerinden tarzınıza uygun olanı hızlıca seçebilirsiniz. Yukarıda açıkladığımız yüz şekline göre güneş gözlüğü tercihi yaparak çekik, damla, oval, köşeli, yuvarlak çerçevelerden uygun olanı seçebilirsiniz. Atasun Optik’te kadın güneş gözlükleri ve erkek güneş gözlükleri seçeneklerinde degrade cam, tek renk cam yapıdaki ürünler arasından seçim yapabilirsiniz. Yine güneş gözlüğü cam renginde de fümeden girye, kahverengiden maviye ve mordan pembeye çok farklı tarzları destekleyecek standart ya da polarize güneş gözlüğü bulabilirsiniz.
Atasun Optik Güneş Gözlüğü Fiyatları
-Atasun Optik’te güneş gözlüğü fiyatları için kolayca bir filtreleme yapabilirsiniz. Atasun Optik güneş gözlüğü fiyat listesinde 100 TL’den başlayan ve 800 TL ve üzerine kadar uzanan bir sakala sunuluyor. Güneş gözlüğü fiyatları Atasun Optik arayışında, markaya, çerçeve özelliğine, cam özelliğine göre fiyatların şekillendiğini gözlemleyebilirsiniz.