Italia Independent Güneş Gözlükleri

Atasun Optik güvencesi ile sizlere sunulan Italia Independent güneş gözlükleri kemik, metal ve plastik malzemelerden üretilmektedir. Yenilikçi tasarımları sizlerle buluşturan Atasun Optik’in fırsatları ile ekonomik bir şekilde sahip olabileceğiniz Italia Independent güneş gözlükleri sayesinde sizler de stilinizi konuşturun. Devamı>

 

 

% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

700 TL

525 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL


% 25
İndirim

850 TL

638 TL

Italia Independent Güneş Gözlükleri

Rengarenk tasarımları ile ilgi çeken ve özgür ruhlu kişilerin tercihleri arasında yer alan Italia Independent güneş gözlükleri birbirinden farklı ve özgün tasarımları ile her zevke hitap etmeyi başarıyor. Otantik bir duruşa da sahip olan Italia Independent güneş gözlükleri her sezon olduğu gibi bu sezon da özgün tasarımları kendisine hayran bıraktırıyor. Modern ve klasik stile uyum sağlayabilecek olan tasarımlar aynı zamanda sportif kişilerin de ilgisini çekebilecek tasarımlardır.

Kelebek, kedi gözü, pilot ve yuvarlak modeller ile birlikte modern çizgiler taşıyan otantik modelleri de sunan Italia Independent, günün her anında kullanabileceğiniz özgün tasarımları sizlere sunuyor. Geniş bir kesime hitap etmeyi başaran ve her kişinin stiline uygun tasarımları ile ilgi gören Italia Independent güneş gözlükleri arasında farklı yüz tipleri için uygun tasarımlar yer almaktadır. Kaliteli gözlük camlarıyla da dikkat çeken tasarımlar UV filtresi içeriklidir. Zararlı güneş ışınlarından korunmak ve göz sağlığınızı güven altında tutmak için de tercihinizi Italia Independent markasından yana yapabilirsiniz. Dünyanın en ünlü markaları kendi çatısı altında bir araya getiren Atasun Optik, Italia Independent güneş gözlüklerine en hesaplı fiyatlar üzerinden sahip olabilmenizi sağlıyor.