Carrera Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için mağaza mağaza dolaşmanıza gerek yok. Atasun Optik, aklınıza gelebilecek bütün güneş gözlüğü modellerini sizler için tek bir çatı altına topluyor. Kadınların yaz kış severek kullandığı güneş gözlükleri, Atasun Optik avantajlarıyla sunuluyor. 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti sunan Atasun Optik online platformundan dilediğiniz kadın güneş gözlüğü modelini 360 derecelik açılarla detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :

 

% 50
İndirim

1.200 TL

600 TL

Carrera Kadın Güneş Gözlükleri

Wilhelm Anger’ın Carrera Panamericana araba yarışlarından esinlenerek 1956 yılında yaratmış olduğu Carrera güneş gözlükleri, yıllardır kadınları ve erkeklerin gözlerini süslüyor. Sporcular ile işbirliği halinde üretime sunulan Carrera kadın güneş gözlükleri, sportif, bakımlı, sade ama şık kadınlar için ideal bir seçim olabilir. Sporcu bünyeye sahip kadınların vazgeçilmezleri arasına girmeye aday olan Carrera kadın güneş gözlüğü modellerini Atasun Optik’te inceleyebilirsiniz.

Kaliteli yapısı ile dikkat çeken Carrera kadın güneş gözlükleri arasından seçim yaparken yüz tipinize en çok gidenini seçmeye dikkat edin. Karbon fiber ve titanyum malzemelerden oluşan çerçeveleri ve gözlerinizi UV ışınlarından %100 koruyan, göz yorgunluğunu azaltan, yansımaları önleyen yüksek kaliteli polarize camları ile Carrera kadın güneş gözlüğü modelleri şık bir aksesuardan çok daha fazlasını vaat ediyor.

Orijinal kutusu, temizleme spreyi, silme bezi ve 2 yıllık üretici garanti belgesi ile sadece 2 gün içinde sahip olabileceğiniz Carrera kadın güneş gözlüklerini 14 gün içinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir ya da 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Süresiz olarak Atasun Optik noktalarından ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Carrera kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan özel fırsatlarla sahip olabilirsiniz.