Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Heritage Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak isteyen kadınlar, Atasun Optik’e bakmadan karar vermiyor. En kaliteli markaların kadın güneş gözlüğü modellerini tek bir çatı altına toplayan Atasun Optik’te her tarza, her bütçeye ve her yüz tipine göre bir kadın güneş gözlüğü modeli bulmak mümkün. 10:00 ile 22:00 arasında canlı destek hizmeti sunan Atasun Optik’in şık ve kaliteli kadın güneş gözlüklerini arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :


% 50
İndirim

220 TL

440 TL


% 50
İndirim

250 TL

500 TL


% 50
İndirim

220 TL

440 TL


% 50
İndirim

350 TL

700 TL


% 50
İndirim

220 TL

440 TL


% 50
İndirim

350 TL

700 TL


% 50
İndirim

350 TL

700 TL


% 50
İndirim

350 TL

700 TL


230 TL

460 TL


132 TL

440 TL


132 TL

440 TL

Heritage Kadın Güneş Gözlükleri

Hem şık, hem kaliteli hem de tarzınıza uygun bir kadın güneş gözlüğü almak istiyorsunuz ama bir yandan da bütçenizi sarsmaktan mı korkuyorsunuz? Merak etmeyin, Heritage kadın güneş gözlüğü modelleri sizin imdadınıza koşuyor ve size birbirinden farklı, şık ve kaliteli tasarımlar sunuyor. Heritage kadın güneş gözlükleri, size sadece hoş bir görünüm kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor. Yaz kış demeden severek kullanacağınız Heritage kadın güneş gözlükleri ile hem fark yaratmak hem de gözlerinizi korumak istiyorsanız, Atasun fırsatlarını kaçırmayın!

Yüz şeklinize göre seçimde bulunacağınız Heritage kadın güneş gözlükleri çekik, damla, oval yuvarlak gibi formlara sahip. Altın, gri, kahverengi, siyah gibi bütün kıyafetlerinize kolaylıkla uyum sağlayacak olan renklerden oluşan Heritage kadın güneş gözlükleri kaliteli camlarıyla da dikkat çekiyor. Tek renk cam, tek renkten aynı rengin şeffaf tonlarına geçişlerde bulunan degrade cam ve kontrastı artırarak yüksek görüş netliği sağlayan polarize cam Heritage güneş gözlükleri yaz kış vazgeçilmeziniz olabilir.

Verdiğiniz siparişten sadece 2 gün sonra, 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme spreyi ve silme bezi ile kapınıza gelen Heritage kadın güneş gözlüğü modellerini 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına götürerek iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Süresiz ve ücretsiz bir şekilde bakım ve süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Heritage kadın güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan indirimlerle sahip olabilirsiniz!