Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Ray-Ban Wayfarer Kadın Güneş Gözlükleri

Kendinizi güneş gözlükleri ile ifade etmekten hoşlanıyorsanız, güneş gözlüğü olmadan asla, diyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Dünyanın en ünlü markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini bir araya getiren Atasun Optik, özel avantajları ile size birçok farklı seçenek sunuyor. 10:00 ile 22:00 saatleri arasında canlı destek hizmeti bulunan Atasun Optik’in online platformundan kadın güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılarla inceleyebilir, sahip olmak istediğiniz modele kolaylıkla karar verebilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


% 25
İndirim

585 TL

780 TL


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


480 TL

640 TL


570 TL

760 TL


420 TL

560 TL


405 TL

540 TL

Ray-Ban Wayfarer Kadın Güneş Gözlükleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine Bausch & Laumb tarafından üretimine başlanan Rayban, kadınlar için üretmiş olduğu Ray-Ban Wayfarer kadın güneş gözlükleri ile dikkat çekiyor. Markanın ilk çıkardığı modeller arasında bulunan Rayban Wayfarer kadın güneş gözlükleri, zamansız bir model olarak adlandırılıyor. İlk kez tasarlanmış olduğu 1952 yılından bu yana dünyanın en ünlü isimleri tarafından kullanılmış olan Rayban Wayfarer kadın güneş gözlükleri, kemik çerçevesi ile güçlü bir görünüm oluşturuyor.

Spor bir şıklık yaratmak isteyen kadınların vazgeçilmezi Rayban Wayfarer kadın güneş gözlüğü modelleri, gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyan tek renk, degrade, ayna ve polarize cam seçenekleriyle sunuluyor. Renkli ayna kaplı camlar, gözünüze gelen güneş miktarını oldukça azaltırken, polarize camlar kontrastı azaltıp yansımaları önleyerek size kusursuz bir görüş sağlıyor. Hiçbir zaman modası geçmeyen Rayban Wayfarer kadın güneş gözlükleri ile her daim kalıcı ve alımlı olmak sizin elinizde!

Orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garanti belgesi, silme bezi ve temizleme spreyi ile kapınıza 2 gün içerisinde gelen Rayban Wayfarer kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 14 gün içinde Atasun Optik noktalarına iade etme ve 30 gün içinde değiştirme hakkına sahipsiniz. İstediğiniz zaman Atasun Optik noktalarında ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik yaptırabileceğiniz Rayban Wayfarer kadın güneş gözlüğü modellerine kaçınılmaz avantajlarla ve peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olabilirsiniz.