Solaris Kadın Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için sokağa çıktığınızda eliniz hep boş olarak evinize mi dönüyorsunuz? İstediğiniz tarzda bir kadın güneş gözlüğü modeli bulmakta zorlanıyor musunuz? Beğendiğiniz gözlükler hep çok mu pahalı? Bu soruları evet olarak yanıtlıyorsanız, kesinlikle Atasun Optik ile tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Aklınıza gelebilecek bütün markaların kaliteli güneş gözlüğü modellerini sizlere sunan Atasun Optik, online platformunda verdiği canlı destek hizmetiyle 10:00 ile 22:00 arasında bütün merak ettiğiniz soruları yanıtlıyor. Devamı

 

 
Solaris Kadın Güneş Gözlükleri

Kaliteli kadın güneş gözlüğü modellerine uygun fiyatlarla sahip olmanızı sağlayan Atasun Optik, Solaris kadın güneş gözlüğü modellerini sizlerin beğenisine sunuyor. Model çeşitliliği ile dikkat çeken Solaris kadın güneş gözlükleri arasında seçim yaparken zorlanabilirsiniz. Her zevke ve tarza hitap edecek şekilde dizayn edilmiş olan Solaris kadın güneş gözlüğü modelleri ile dilediğiniz zaman spor dilediğiniz zaman ise şık görünebilirsiniz.

Altın, krem, gümüş, turuncu, kahverengi, siyah, mavi, yeşil, gri, kırmızı gibi birçok farklı renk seçeneği ile sunulan Solaris kadın güneş gözlükleri arasından yüz tipinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Çekik, oval, yuvarlak gibi formlara sahip olan Solaris kadın güneş gözlükleri bütün dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Tek renk cam, tek renkten aynı rengin şeffaf tonlarına doğru dağılım gösteren degrade cam ve kontrastı azaltarak mükemmel bir görüş sunan polarize cam özelliklerine sahip olan Solaris kadın güneş gözlükleri aynı zamanda gözlerinizi UV ışınlarına karşı %100 koruyor.

Orijinal kutusu, 2 yıllık üretici garantisi, temizleme spreyi ve silme bezi ile birlikte sadece 2 gün içinde kapınıza gelen Solaris kadın güneş gözlüğü modellerini teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içerisinde ise değiştirebilirsiniz. Atasun Optik noktalarında süresiz olarak ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik temizlik hizmetinden yararlanabileceğiniz Solaris kadın güneş gözlüklerine peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olabilirsiniz.