Banner Banner
Banner

550 TL satış fiyatı, 18.05.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında Komono markalı güneş gözlüklerinde geçerlidir ve 6.942 adet stok ile sınırlıdır. Değişiklik yapma hakkı Atasun Optik’te saklıdır.

Tanıştıralım: KOMONO!

KOMONO, yenilikleri ve çağdaş tasarımı aksesuar dünyasına getiriyor! İlham veren stili, şaşırtıcı renk paleti ve ileri görüşlü estetiği ile KOMONO, on yılı aşkın süredir sınırları zorlamayı başardı. 2009 yılında Belçika'da kurulan KOMONO, anlaşmayı bozuyor ve taze, yeni bir teklif sunuyor. Antwerp moda ortamına derinlemesine kök salmış, farklı, radikal vizyonuyla tanınan KOMONO, avangardı erişilebilir ve uygun fiyatlı hale getiriyor. Kim olduğunuzu veya kim olmak istediğinizi gösterebileceğiniz cesur stillerle yeni Atasun Optik ♥ KOMONO Koleksiyonunu keşfedin.

Banner Banner Banner
Banner

UNAFRAID TO CHANGE

UNAFRAID TO CHANGE söylemi kim olduğumuzdan veya kim olmak istediğimizden korkmamamız gerektiğine olan inancımızın özünde yer alır. KOMONO, pozitifliği kutlayarak ve alışılmışın dışına çıkmaya cesaret ederek bu söyleme sadık kalır. Atasun Optik’lerde bulunan koleksiyon, Lulu ve Devon gibi en çok satan klasikler ve Poly ve Avery gibi avangart tasarımların bir karışımıyla KOMONO’nun en çok satan ürünlerinden oluşuyor. Yumuşak hatlı yuvarlak gözlükler veya kedi gözü şekiller gibi daha basit tasarımlardan, dışa dönük altıgen modellere ve kalın saplı cesur stillere kadar, her ruh halinize uyacak bir KOMONO güneş gözlüğü var.