Persol Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüğü almak için sokak sokak gezdiğiniz günleri artık unutabilirsiniz çünkü Atasun Optik dünyanın en iyi markalarının güneş gözlüğünü modellerini sizler için tek bir çatı altına topluyor. Yaz kış demeden kullandığınız güneş gözlükleri, Atasun Optik ayrıcalıklarıyla size sunuluyor. Atasun Optik’in online platformundan 10:00 ile 22:00 arasında alacağınız canlı destek hizmeti ile bütün merak ettiklerinizi öğrenebilir, istediğiniz güneş gözlüğü modelini 360 derecelik açılarla inceleyebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

675 TL

900 TL


900 TL

1.200 TL


900 TL

1.200 TL


750 TL

1.000 TL


900 TL

1.200 TL


900 TL

1.200 TL


900 TL

1.200 TL


825 TL

1.100 TL


675 TL

900 TL

Persol Güneş Gözlükleri

Giuseppe Ratti tarafından 1917 yılında İtalya’da kurulan Persol, güneş gözlüğü denince akla gelen ilk markalar arasında yer alıyor. Sadece güneş gözlüğü üreten Persol, “Per il sole” yani “Güneş için” anlamını markasına taşıyor. Persol güneş gözlükleri, net çizgileri ile herkesi büyülüyor. Person güneş gözlüğü modellerinin menteşelerinde bulunan eski savaşçıların gücünü simgeleyen kılıç süslemesi ise, markanın keskin imajını daha güçlü kılıyor. Belli bir tarz sahibi olan herkesi etkisi altına alan Persol güneş gözlükleri Atasun Optik’te sizleri bekliyor.

Modası hiçbir zaman geçmeyen Persol güneş gözlükleri arasından yüz şekliniz için en uygun olan modeli seçebilirsiniz. Köşeli, oval ve yuvarlak formları ile dikkat çeken Persol güneş gözlükleri, özel yay sistemi sayesinde esnek bir kullanım sağlıyor. El işçiliği ile İtalya’da üretilen Persol güneş gözlüğü modellerinin tek renk, degrade ve polarize camları, gözlerinizi UV ışınlarından %100 koruyor.

Dünyanın en köklü güneş gözlüğü markası Persol modelleri siparişinizden en geç 3 iş günü sonunda kargoya teslim edilir. 2 yıllık üretici garanti belgesi, temizleme spreyi, silme bezi ve orijinal kutusu ile kapınıza teslim edilen Persol güneş gözlüklerini 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içinde değiştirebilirsiniz. Dilediğiniz zaman Atasun Optik noktalarına giderek ücretsiz bakım ve temizlik yaptırabileceğiniz Persol güneş gözlüğü modellerine peşin fiyatına 9 taksite varan fırsatlarla sahip olmak ve etrafınızdaki herkese fark yaratmak için tek tık yeterli!