Ray-Ban Original Wayfarer Güneş Gözlükleri

Kendinizi güneş gözlükleri ile ifade etmekten hoşlanıyorsanız, güneş gözlüğü olmadan asla, diyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Dünyanın en ünlü markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini bir araya getiren Atasun Optik, özel avantajları ile size birçok farklı seçenek sunuyor. 10:00 ile 22:00 saatleri arasında canlı destek hizmeti bulunan Atasun Optik’in online platformundan kadın güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılarla inceleyebilir, sahip olmak istediğiniz modele kolaylıkla karar verebilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

730 TL

548 TL

Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlüğü Modelleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine güneş gözlüğü üretimine başlayan Ray-Ban, 1952 yılında tasarladığı Rayban Wayfarer güneş gözlüğü ile bütün dünyaya etkisini gösterdi. Ray-Ban Original Wayfarer güneş gözlükleri, Ray-Ban markasından bahsedildiği an akla gelen ilk modeller arasında yer alıyor. Şehir hayatında aktif olanların kullanmaktan keyif aldığı Ray-Ban Original Wayfarer güneş gözlüğü, adeta şıklığı timsali olarak algılanıyor. Kemik çerçeveleri ile her zaman bir klasik olarak karşımıza çıkan Ray-Ban Wayfarer güneş gözlükleri ile zamanı adeta durdurabilirsiniz.

Dikdörtgen hatları ile birçok yüz tipine uyum sağlayan Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modelleri farklı cam özelliklerine sahip. Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modellerinin 1937 yılının orijinal versiyonuna sahip olan tek renkli camları, yüksek standartlarda görüş netliği sağlıyor. Bunun yanı sıra aynalı camlar ultra bir parlak görünüm sunarken, polarize camlar sadece ışık yansımalarını önlemek, kontrastı artırmak ve yüksek kalitede mükemmel bir görünüm sağlamakla kalmıyor, aynı zaman gözlerinizin yorgunluğunu da azaltıyor. Dilerseniz düz siyah ya da kahverengi Ray-Ban Original Wayfarer erkek güneş gözlüğü modellerinden birini seçerek spor bir şıklık yaşayabilir, dilerseniz de aynalı modellerle bütün bakışları üzerinize çevirebilirsiniz.

Güneş gözlüğü kullananların vazgeçemediği RayBan Wayfarer güneş gözlüğü modellerine sadece 2 gün içinde, 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme bezi ve spreyi ile sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde dilediğiniz Atasun Optik noktasına giderek iadenizi yapabilir, 30 gün içinde ise değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Süresiz bir şekilde ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarından bakım ve temizliğini yaptırabileceğiniz Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modelleri, peşin fiyatına 9 taksite varan avantajlarla sizleri bekliyor.