Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Ray-Ban Original Wayfarer Güneş Gözlükleri

Kendinizi güneş gözlükleri ile ifade etmekten hoşlanıyorsanız, güneş gözlüğü olmadan asla, diyorsanız, kesinlikle doğru adrestesiniz. Dünyanın en ünlü markalarının kadın güneş gözlüğü modellerini bir araya getiren Atasun Optik, özel avantajları ile size birçok farklı seçenek sunuyor. 10:00 ile 22:00 saatleri arasında canlı destek hizmeti bulunan Atasun Optik’in online platformundan kadın güneş gözlüğü modellerini 360 derecelik açılarla inceleyebilir, sahip olmak istediğiniz modele kolaylıkla karar verebilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :


% 25
İndirim

443 TL

590 TL


% 25
İndirim

443 TL

590 TL


% 25
İndirim

443 TL

590 TL


% 25
İndirim

608 TL

810 TL


156 TL

520 TL


162 TL

540 TL


615 TL

820 TL

Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlüğü Modelleri

1937 yılında Amerikan Hava Kuvvetleri’nin isteği üzerine güneş gözlüğü üretimine başlayan Ray-Ban, 1952 yılında tasarladığı Rayban Wayfarer güneş gözlüğü ile bütün dünyaya etkisini gösterdi. Ray-Ban Original Wayfarer güneş gözlükleri, Ray-Ban markasından bahsedildiği an akla gelen ilk modeller arasında yer alıyor. Şehir hayatında aktif olanların kullanmaktan keyif aldığı Ray-Ban Original Wayfarer güneş gözlüğü, adeta şıklığı timsali olarak algılanıyor. Kemik çerçeveleri ile her zaman bir klasik olarak karşımıza çıkan Ray-Ban Wayfarer güneş gözlükleri ile zamanı adeta durdurabilirsiniz.

Dikdörtgen hatları ile birçok yüz tipine uyum sağlayan Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modelleri farklı cam özelliklerine sahip. Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modellerinin 1937 yılının orijinal versiyonuna sahip olan tek renkli camları, yüksek standartlarda görüş netliği sağlıyor. Bunun yanı sıra aynalı camlar ultra bir parlak görünüm sunarken, polarize camlar sadece ışık yansımalarını önlemek, kontrastı artırmak ve yüksek kalitede mükemmel bir görünüm sağlamakla kalmıyor, aynı zaman gözlerinizin yorgunluğunu da azaltıyor. Dilerseniz düz siyah ya da kahverengi Ray-Ban Original Wayfarer erkek güneş gözlüğü modellerinden birini seçerek spor bir şıklık yaşayabilir, dilerseniz de aynalı modellerle bütün bakışları üzerinize çevirebilirsiniz.

Güneş gözlüğü kullananların vazgeçemediği RayBan Wayfarer güneş gözlüğü modellerine sadece 2 gün içinde, 2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme bezi ve spreyi ile sahip olabilirsiniz. Teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde dilediğiniz Atasun Optik noktasına giderek iadenizi yapabilir, 30 gün içinde ise değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Süresiz bir şekilde ücretsiz olarak Atasun Optik noktalarından bakım ve temizliğini yaptırabileceğiniz Ray-Ban Wayfarer güneş gözlüğü modelleri, peşin fiyatına 9 taksite varan avantajlarla sizleri bekliyor.