Seher Kırmızısı Renkli Güneş Gözlükleri

2017 yılının moda renkleri arasında açıklanan seher kırmızısı güneş gözlüklerinizle farkınızı ortaya koyabilir, tarzınıza tarz katabilirsiniz. Oval, kare ya da yuvarlak gibi her yüz tipine uygun bulabileceğiniz seher kırmızısı güneş gözlüğü modellerini farklı renkte elbise ve aksesuarlarla kombinleyebilirsiniz.Devamı

 

 

% 25
İndirim

1.200 TL

900 TL


% 25
İndirim

970 TL

728 TL


% 25
İndirim

790 TL

593 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Seher Kırmızısı Renkli Güneş GözlükleriPantone Renk Enstitüsü’nün moda renkler listesinde hatrı sayılır bir yere sahip olan seher kırmızısı, Sonbahar/Kış 2016-2017 renk eğilimleri arasında bordodan koyu pembeye kadar değişen tüm tonlarıyla yer alıyor. Seher kırmızısının farklı tonlarını birbiriyle kombinlemek de moda tutkunlarının yeni eğlencesi olacak gibi görünüyor. Bu göz alıcı ve iddialı renk, bordo kadar cesur değil, kıpkırmızı kadar canlı değil belki ama en gizemli haliyle kadın erkek herkesi büyülemeyi başarıyor.

Seher Kırmızısı güneş gözlüğünüzle fark yaratın

Seher kırmızısı kıyafetlerde olduğu gibi aksesuarlarda da dikkat çekiyor. Özellikle 2017 güneş gözlükleri modasında seher kırmızısı önemli bir yer tutuyor. Oval, kare ya da yuvarlak gibi her yüz şekline göre uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü modeli bulunuyor. Kadın ya da erkek fark etmeden seher kırmızısı rengi camlarda ya da çerçevelerde belirgin bir fark yaratıyor. Degrade camlı gözlükler, kullanan kişiye hem çekici hem de gizemli bir hava katıyor.

Kadının her ruh haline uygun modeller

Kadınlar, seher kırmızısı çerçeveli cat eye (kedigözü) tarzı güneş gözlükleri ile dikkatleri üzerlerine çekiyorlar. Ayrıca sapların iç kısmına gizlenen çiçek desenleri de güneş gözlüklerine ayrı bir hava katıyor. Aviator tarzı güneş gözlüğünü tercih eden kadınlar için seher kırmızısı camlar farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Sportiflikten vazgeçmeyenler içinse seher kırmızılı yuvarlak camlar ön planda. Bu hoş ve şık seher kırmızısı güneş gözlükleri, aynı renkteki cüzdan ya da kol saatleri ile olduğu gibi siyah, koyu pembe ya da kahverengiyle de kombinlenebiliyor.

Hareketli ve renkli erkeklere özel

2017’de erkekler de renkli karakterlerini seher kırmızısı aksesuarlarla ortaya koyuyor. 2017 erkek güneş gözlüğü modasında köşeli kahverengi camlı, içinde kırmızıların bulunduğu çerçeveler öne çıkıyor. Ayrıca yine erkekler için oval çerçeveler ve kahverengi camlar ile hareketlenen güneş gözlükleri de bu sezonun dikkat çeken aksesuarlarından... Yer yer seher kırmızısı taşıyan köprülü güneş gözlüğü modelleri de tercih edilebilecekler arasında. Seher kırmızısı güneş gözlükleri, yaz aylarında plajlarda da havalı bir ortam yaratacağa benziyor.

Kıyafetler de yakıyor

Dünyaca ünlü modacılar da seher kırmızısını farklı bir yere koyuyor ve bu renk, en gösterişli kıyafetlerin rengi olarak kendini gösteriyor. Özellikle kadifelerde dikkat çeken seher kırmızısı, en büyük moda trendlerinden biri olarak öne çıkıyor. Haider Ackermann, Akris Modaevi ve Derek Lam, moda gösterilerinde bu akımı kullandı. Alberta Ferretti, uzun seher kırmızı elbisesi ile renkten nasıl etkilendiğini gösterdi. Ünlü moda markaları da farklı moda aksesuarlarını seher kırmızısına boyadı. Kimi seher kırmızısı bir kürkü kahverengi kemer ve çanta ile, kimi seher kırmızısı paltoyu koyu pembe takım elbise ile eşleştirdi. Kısacası; bu sezon seher kırmızı olan her şey daha da değer kazanacak. Ve tabii ki seher kırmızısı güneş gözlükleri de trend olacak!