Polaroid Unisex Güneş Gözlükleri

Söz konusu kaliteli ve şık bir güneş gözlüğü olduğu zaman sizlere sonsuz seçenekler sunan Atasun Optik, sadece kadınlar için değil, erkekler için de birbirinden farklı modelleri bir araya getiriyor. Erkekler için tamamlayıcı bir aksesuar olan güneş gözlükleri, aynı zamanda gözlerinizin güneşin zararlı ışınlarından korunmasını da sağlıyor. Devamı

 

 

% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL


% 50
İndirim

760 TL

380 TL

Polaroid Unisex Güneş Gözlükleri

1929 yılında Amerika’da kurulan ve ürettiği kaliteli güneş gözlükleri ile dünyaya adını duyuran Polaroid, erkekler için tasarladığı güneş gözlüğü modelleri ile dikkat çekiyor. Polaroid erkek güneş gözlükleri, özel polarize camları ile en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Şıklığına dikkat eden erkeklerin, kusursuz bir görüşe sahip olmasını sağlayan Polaroid erkek güneş gözlüğü modelleri kullandığı UltraSight polarize cam teknolojisi ile gözlerinizi UV ışınlarından %100 koruyor.

Gelişmiş teknolojilerle üretilen Polaroid erkek güneş gözlükleri, yuvarlak, köşeli, kelebek gibi birçok farklı forma sahip. Yüz tipinize göre seçim yapabileceğiniz Polaroid erkek güneş gözlüğü modellerinin aynalı, tek renkli ve degrade şeklinde tasarlanan camları, zevkinize göre farklı renkte çerçevelerden oluşuyor. Siyah, lacivert, kahverengi, gri gibi günlük hayatınızda giydiğiniz bütün kıyafetlerinize uyum sağlayacak olan Polaroid erkek güneş gözlükleri hayatınız bir parçası haline gelecek.

2 yıllık üretici garantisi, orijinal kutusu, temizleme spreyi ve silmez bezi ile sahip olabileceğiniz Polaroid erkek güneş gözlüğü modeli, siparişinizden sadece 2 gün sonra kapınıza teslim ediliyor. Olası arızalarda dilediğiniz Atasun Optik noktasına giderek ücretsiz bakım ve ücretsiz süpersonik yaptırabileceğiniz Polaroid erkek güneş gözlüğü modelini teslim aldıktan sonra 14 gün içerisinde Atasun Optik noktalarına iade edebilir, 30 gün içinde de değiştirebilirsiniz. Atasun Optik’in özel avantajları ve peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla sahip olabileceğiniz Polaroid erkek güneş gözlüğü modellerinden dilediğinizi sepetinize ekleyebilir, alışverişinize güven içinde devam edebilirsiniz.