Facebook ile Giriş Yap
30 TL İNDİRİM KAZANIN!
Size özel 1 hafta süreli 30TL indirimden faydalanmak için aşağıdaki bilgileri doldurup Kodu Gönder butonuna tıklayınız.

Size özel 1 hafta süreli 30 TL indirim kazanmak için cep telefonunuza gelen onay kodunu aşağıdaki kutucuğa girip gönder butonuna tıklamanız gerekmektedir.İndiriminiz sepete atacağınız ilk üründe geçerlidir.

30TL İNDİRİM KAZANDINIZ

30 TL indirim sepete ürün eklediğinizde otomatik olarak uygulanacak, toplam sipariş tutarınızdan 30TL düşecektir. İndirim sadece ilk siparişinizde geçerli olacaktır.

Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlükleri

Göz sağlığını gözeten seçkin ürün skalası ile her dönem sivrilmeyi başaran Ray-Ban New Wayfarer, sıra dışı renk kombinasyonları ile havalı bir imaj sergilemenize destek oluyor. Yumuşak ve esnek çerçeve yapıları, gözünüzü yormamakla birlikte rahat bir kullanım keyfi yaşatıyor. Fonksiyonel bir kullanım avantajı veren New Wayfarer modelleri, daha çok sportif ve dinamik giyinmeyi sevenlerin stiline uygunluk gösteriyor. Gündelik tarzınıza bir aksesuar seçeneği ile hareketlilik kazandırmak istiyorsanız seçiminizi New Wayfarer modellerinden yana yapabilirsiniz. Devamı

 

SIRALA :


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


% 25
İndirim

585 TL

780 TL


% 25
İndirim

420 TL

560 TL


% 25
İndirim

413 TL

550 TL


570 TL

760 TL

En Çok Satanlar

Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlüğü Modelleri

Havalı ve modern bir tarzı simgeleyen New Wayfarer, sade çerçeve yapıları sayesinde her çeşit kombinasyonlarınızda şıklık getiriyor. Kişiselleştirilmiş cam yapıları ile desteklenebilen ürün gruplarında kahverengi, gradyan ve kristal yeşil tonlarında cam türleri kullanılıyor. Ray-Ban logolu olan New Wayfarer gözlük modelleri ile siz de bulunduğunuz tüm ortamlarda tarzınızı yansıtabilirsiniz. İster spor bir tişört ve Jean kombini ile birlikte kullanabilir, isterse de bermuda bir şortunuzunla birlikte takarak stilinizi güçlendirebilirsiniz.

İşlenmiş cam ve çerçeve türlerinde dizayn edilen wayfarer gözlük seçenekleri, son dönemlerde renkli serileri ile beğeni topluyor. Gümüş aynalı camlarla birlikte kullanılabilen modeller, güneşli günler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Şık ve modası uzun süre devam edecek olan ürün grubunda mat yapıda olan siyah gözlük seçenekleri de bir hayli popülaritesini artırıyor. Kahve, mavi ve gri degrade cam türleri ile sentezlenebilen gözlükler ile her an her durumda cezbedici görünebilirsiniz.