Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlükleri

Göz sağlığını gözeten seçkin ürün skalası ile her dönem sivrilmeyi başaran Ray-Ban New Wayfarer, sıra dışı renk kombinasyonları ile havalı bir imaj sergilemenize destek oluyor. Yumuşak ve esnek çerçeve yapıları, gözünüzü yormamakla birlikte rahat bir kullanım keyfi yaşatıyor. Fonksiyonel bir kullanım avantajı veren New Wayfarer modelleri, daha çok sportif ve dinamik giyinmeyi sevenlerin stiline uygunluk gösteriyor. Gündelik tarzınıza bir aksesuar seçeneği ile hareketlilik kazandırmak istiyorsanız seçiminizi New Wayfarer modellerinden yana yapabilirsiniz. Devamı

 

 

% 25
İndirim

720 TL

540 TL


% 25
İndirim

720 TL

540 TL

Ray-Ban New Wayfarer Güneş Gözlüğü Modelleri

Havalı ve modern bir tarzı simgeleyen New Wayfarer, sade çerçeve yapıları sayesinde her çeşit kombinasyonlarınızda şıklık getiriyor. Kişiselleştirilmiş cam yapıları ile desteklenebilen ürün gruplarında kahverengi, gradyan ve kristal yeşil tonlarında cam türleri kullanılıyor. Ray-Ban logolu olan New Wayfarer gözlük modelleri ile siz de bulunduğunuz tüm ortamlarda tarzınızı yansıtabilirsiniz. İster spor bir tişört ve Jean kombini ile birlikte kullanabilir, isterse de bermuda bir şortunuzunla birlikte takarak stilinizi güçlendirebilirsiniz.

İşlenmiş cam ve çerçeve türlerinde dizayn edilen wayfarer gözlük seçenekleri, son dönemlerde renkli serileri ile beğeni topluyor. Gümüş aynalı camlarla birlikte kullanılabilen modeller, güneşli günler için ideal bir seçenek oluşturuyor. Şık ve modası uzun süre devam edecek olan ürün grubunda mat yapıda olan siyah gözlük seçenekleri de bir hayli popülaritesini artırıyor. Kahve, mavi ve gri degrade cam türleri ile sentezlenebilen gözlükler ile her an her durumda cezbedici görünebilirsiniz.